king-koil

King Koil

King Koil to amerykański producent, którego materace znają również Europejczycy. Renomę o światowym zasięgu, oparto na długoletnim doświadczeniu, zdobywanym już od końca XIX wieku. Od samych początków istnienia, King Koil, bazując na dobrodziejstwach nauki i najnowszych technologiach, skupił się na tworzeniu materacy najwyższej klasy.

Jakość marki oraz jej praca na polu zdrowego snu dostrzegło i doceniło także Międzynarodowe Stowarzyszenie Kręgarzy ICA oraz Amerykańska Fundacja Edukacji i Badań Naukowych Chiropraktyka FCER. Obie instytucje sygnują wyroby King Koil swoimi certyfikatami.

Niewątpliwie cechą charakterystyczną King Koil, obok prestiżowej jakości, jest nietuzinkowy, ekskluzywny design, wpisujący się w najbardziej luksusowe wnętrza. Wyjątkowa dbałość o estetykę materaca w połączeniu z innowacyjnymi technologiami owocuje wybitnie komfortowym produktem.

Pomimo uznania jakim cieszy się marka King Koil, jej ideą jest zapewnienie komfortu na najwyższym szczeblu, możliwie największemu gronu odbiorców. Stąd też filozofia firmy – Śpij dobrze, oszczędzaj i żyj lepiej. Dzięki przystępności cenowej, pozwala cieszyć się markową jakością każdemu kto ma świadomość potrzeby zdrowego snu.