Blog Nowoczesne Łóżka

Nowoczesne Łóżka – Okrągłe Wariacje

Łóżko jakie jest, każdy widzi. Rama, materac, nóżki, wezgłowie. Standard. Szerokie bądź wąskie ale zawsze w prostokącie. W chwilach aranżacyjnych porywów na oryginalność bywa tak szerokie, że staje się kwadratowe. Takie łatwe i proste. Bez kłopotu dobierzemy do niego dodatki typu narzuta, materac czy dywanik obok. Sama aranżacja również nie nastręcza większych problemów. Można je ustawić pod każdą ścianą bądź wcisnąć w każdy kąt a po bokach dodać ładne kanciaste szafeczki nocne. Prostokątne łóżko to dziś już łatwizna.

Ale gdyby tak zrobić sobie trochę inaczej za to naprawdę oryginalnie i wyjątkowo? Przełamać sztampę polskiej sypialni i niekonwencjonalnie spać na okrągło? Dosłownie i w przenośni.

Okrągłe łóżka jeszcze nieśmiało ale już wchodzą do naszych sypialni. Swoim właścicielom zapewniają niesamowity wygląd sypialni oraz wyjątkowy komfort korzystania z czegoś tak niespotykanego nigdzie indziej. To propozycja dla odważnych i nietuzinkowych osób, które chciałyby spać inaczej.

Na okrągłym łóżku można spać dosłownie na okrągło. Można się wiercić, przekręcać, przesuwać i zawsze jest się w jego centrum. Prawdziwa wolność wyboru.

Nietypowe wzornictwo okrągłego łóżka z marszu podnosi jakość wnętrza. Sprawia, że nasza sypialnia zyskuje designerski nowoczesny charakter.

Okrągłe łóżka są jeszcze trudno dostępne na polskim rynku. Najczęściej można podziwiać je w internetowych galeriach bądź podczas designerskich prezentacji. Po takim pokazie oczyma wyobraźni prawie każdy widzi siebie śpiącego na tak niezwykłym łożu. Niestety czar pryska w momencie gdy marzenia skonfrontujemy z ceną takiego cuda.

Co wówczas gdy mimo wszystko nasza głowa została opętana wizją okrągłego spania? Warto wiedzieć, że nie wszędzie ceny tak oryginalnych łóżek zwalają z nóg. Dzięki temu każdy może stać się posiadaczem wyjątkowego łóżka.

Niewiele firm produkuje okrągłe łóżka. Co więcej wykonujemy takie łóżka na indywidualne zamówienie dostosowując je do osobistych potrzeb zamawiającego. I żeby satysfakcji stało się zadość idziemy krok dalej i zapewniamy także materace idealnie pasujące do zamówionego łóżka.

Dobrą alternatywą dla łóżka o formie okręgu jest materac prostokątny, który może dodatkowo wzmocnić efekt wizualny okrągłego łóżka.

Nie każdy odważyłby się na tak oryginalną aranżację sypialni ale do odważnych świat należy. Dzięki nam możesz sprawić sobie sypialnię marzeń rodem z designerskiego świata nowoczesnych inspiracji.

A teraz kliknij w link poniżej i zobacz więcej!
Nowoczesne Łóżka

Dodaj komentarz