Materace Morskie - Liniowiec

Materace Morskie

Każdy pasjonat żeglarstwa wie, że koja to nie to samo, co łóżko w domu czy w luksusowym hotelu, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby podczas urlopu na jachcie zapewnić sobie maksymalnie komfortowy sen. W związku z tym warto zainteresować się ofertą materaców morskich dostępnych w sklepie SENPO..

Oferta unikalnych materaców morskich skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i producentów jednostek pływających.

Kolekcja Morska powstała z wyselekcjonowanych, trudnopalnych materiałów, spełniających wymagane normy i opatrzonych stosownymi certyfikatami.

Obok bezpieczeństwa, równie istotna jest wygoda. Niezależnie od wielkości i klasy jachtu, na materacu morskim oferowanym przez SENPO zawsze śpi się niczym podczas rejsu luksusowym transatlantykiem.

Kolekcja Morska

W kolekcji znajdują się materace piankowe oraz sprężynowe. Wszystkie materace morskie wypełnione są wysokiej jakości materiałami, odpornymi na szczególne warunki panujące na jednostkach pływających, takich jak wilgoć czy pleśń. Każdy materac posiada też wytrzymały pokrowiec, nadający się prania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą
materacy dostępnych w Kolekcji Morskiej.

Kolekcja Morska - Materace Morskie