Łóżka Materace Do Hoteli

Łóżka i Materace do Hoteli

Każdy właściciel czy też manager hotelu, motelu, pensjonatu, hostelu i każdego innego obiektu noclegowego wie, że jego goście najbardziej cenią sobie wygodne łóżko. I nie ma znaczenia czy to gość, który przyjechał na dłuższy urlop, czy to uczestnik weekendowej konferencji, czy może przypadkowy gość, który musi gdzieś przenocować, każdy z nich chce się w Waszym obiekcie komfortowo wyspać.

Oferta hotelowych łóżek i materaców dla hoteli oraz akcesoriów czy dostawek hotelowych prezentowanych w sklepie SENPO, to nie tylko zadowolenie Państwa gości, to także gwarancja dobrej inwestycji. Asortyment sklepu stanowią wysokojakościowe produkty, dedykowane hotelom, trwałe i odporne na wzmożoną eksploatację.

Łóżka do hoteli – wprost od producenta

SENPO oferuje komfortowe tapicerowane i kontynentalne łóżka hotelowe prezentujące zróżnicowany design, od nowoczesnego minimalizmu po tradycyjną klasykę. W ofercie znajdują się także ekskluzywne łóżka kontynentalne. Sklep umożliwia również usługę wykonania łóżek hotelowych w innych niż standardowe wymiary.

Materace Hotelowe – nawet niestandardowe rozmiary

W Senpo istnieje także opcja zakupu materaca w niestandardowych wymiarach. Wszystkie materace hotelowe to markowe produkty pochodzące z fabryk czołowych producentów. Wszystkie też posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wymagane w obiektach hotelowych. Higieniczne i estetyczne materace hotelowe zagwarantują Państwa gościom wygodny odpoczynek, a Wam ich powrót w przyszłości.

Kołdry dla Hoteli i wiele więcej…

W swoich zasobach Senpo posiada też hotelowe kołdry, poduszki tradycyjne i ortopedyczne, ochraniacze, prześcieradła i inne akcesoria niezbędne do zapewnienia profesjonalnej usługi gościom hotelowym. Niewątpliwie atutem produktów dostępnych w Senpo są wysoka jakość i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą.

Łóżka i Materace do Hoteli
www.materacehotelowe.pl

Łóżka i Materace Hotelowe