No Remorse Bez Skrupulow Tom Clancy Film Amazon Original

Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021)

Film Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021) to całkiem przyzwoite kino akcji stworzone na bazie powieści uznanego pisarza Toma Clancy’ego. Trochę szkoda, że realizacja przez Amazon nie jest na poziomie Bourne’a. Ale i tak jest to całkiem przyzwoite kino dla fanów akcji i spisków.

Nie spodziewajcie się jednak wielkich fajerwerków. Akcja toczy się dość spokojnie, nawet jeśli pojawiają się sceny akcji. Jakimś trafem udało się stworzyć thriller bez tego dreszczyku na odpowiednim poziomie. Ten co jest to moim zdaniem za mało jak na film oparty o powieść Toma Clancy’ego.

Jeśli zaś odrzucimy uprzedzenia i oczekiwania to jawi nam się całkiem fajny, prawie przyzwoity thriller. Obejrzenie Bez skrupułów Toma Clancy’ego nie powinno być (dla większości z Was) stratą czasu.

Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021) – Ocena

Dam mocne 6/10. Głównie dlatego, że chyba nie czytałem „Bez skrupułów”. Albo czytałem na tyle dawno, że już nawet nie pamiętam…

Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021) – Opis (Amazon)

Komandos elitarnej jednostki Navy SEAL, poszukując morderców swojej ciężarnej żony, odkrywa międzynarodowy spisek. „Bez skrupułów Toma Clancy’ego” to emocjonująca historia Johna Clarka, popularnego bohatera uniwersum, którego centralną postacią jest Jack Ryan.

Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021) – Zapowiedź (EN)

Bez skrupułów Toma Clancy’ego (2021) – Amazon

Dodaj komentarz