BioShock: The Collection

BioShock: The Collection – Bezpłatnie w EPIC

EPIC w tym tygodniu to trzy pozycje w jednym pakiecie – do odebrania za darmo: BioShock: The Collection czyli Bioshock Remastered, Bioshock 2 Remastered oraz Bioshock Infinite The Complete Edition.

BioShock Remastered – Eksploruj podwodne miasto Rapture, schronienie dla najwybitniejszych umysłów, które stało się dystopijnym koszmarem przez pychę jednego człowieka. Gra obejmuje Museum of Orphaned Concepts, Challenge Rooms oraz Director’s Commentary – Imagining BioShock.

BioShock 2 Remastered – Poznaj miasto Rapture oczami Subject Delta, przerażającego prototypu Big Daddy, który wyrusza na misję ratowania swojej zaginionej Little Sister. Zawiera Minerva’s Den i Protector Trials.

BioShock Infinite: The Complete Edition – Prywatny detektyw Booker DeWitt zadłużył się u niewłaściwych ludzi. Teraz musi podjąć się niemożliwego zadania – dotrzeć do Columbii, latającego ponad chmurami miasta, i ocalić tajemniczą kobietę o imieniu Elizabeth. Zawiera odcinki 1 i 2 Burial at Sea oraz Clash in the Clouds.

Bioshock Remastered

Zobacz godzinę rozgrywki w rozdzielczości 4K (3840×2160).

BioShock: The Collection

BioShock: The Collection – Gdzieś tam zawsze jest latarnia, człowiek i miasto. Poznaj niezapomniane światy i niezwykle złożone historie znane z wielokrotnie nagradzanej serii BioShock dzięki BioShock: The Collection. Udaj się w podróż do miast Rapture i Columbia w grach BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition, ciesząc się kompletną dodatkową zawartością dla jednego gracza. Walcz o przetrwanie i przechytrz wrogów, zarówno w głębinach, jak i wysoko w chmurach.

BioShock: The Collection

Odbierz bezpłatne gry z serii Bioshock w Epic Games Store:
https://store.epicgames.com/pl/bundles/bioshock-the-collection


Epic Games Store to chyba największy konkurent platformy Steam. Agresywna reklama dzięki udostępnianiu na wyłączność czasową gier wielu producentów zwiększa popularność platformy Epic. Do tego szalone promocje i akcje związane z choćby grudniowym szaleństwem, rozdawanie gier, kuponów, rabaty. Dla graczy to bardzo dobrze – konkurencja powoduje, że dostępność gier po atrakcyjnych cenach a nawet bezpłatnie jest niezwykła. Niespotykana wcześniej. Przed „erą EPIC”.


Zobacz także: