As Dusk Falls PC Xbox Game Pass 2022

As Dusk Falls PC Visual Novel. Całkiem to nawet fajne. Mogę grać w As Dusk Falls zamiast oglądać (jakiś) serial. Do tego mam możliwość dokonywania wyborów. Rozgrywka jest spokojna – więc to gra raczej relaksująca. Intryga (jakaś) jest i w pierwszej godzince trochę się zaczyna dziać. Ciekawe, czy mnie wciągnie na tyle, żeby zobaczyć, co jest dalej…

Mieszane uczucia

Skończyłem Book One – trzy rozdziały. Mam mieszane uczucia odnośnie gry. Jest trochę dłużyzn i retrospekcji. Owszem, wyjaśniają one coś więcej. I bez nich gra i cała opowieść nie byłaby taka spójna. Ale mam wrażenie, że momentami trochę tego za dużo.

As Dusk Falls – Rozdział 3 (Księga 1)

Uwaga, uwaga SPOILER – film pokazuje fabułę gry. Pokazuje (moje) wybory. Więc z jednej strony każdy z Was grając, może dokonać innych wyborów. Ale z drugiej strony – nie łudźmy się – to tylko gra i jest ograniczona – nie ma nieskończonej ilości wersji. Więc jeśli oglądasz, to możesz poznać zbyt wiele faktów z gry, możesz też sugerować sie moja rozgrywką i potem powielać nawet nieświadomie moje wybory, bo uznasz je za słuszne.

As Dusk Falls – Book 2: Expansion

As Dusk Falls – Rozdział 3 (Księga 1) – Galeria

Zobacz także:

Dodaj komentarz