Femme Fatale i Sztuczna Inteligencja

Oto przykłady jak można wykorzystać sztuczna inteligencję w sposób kreatywny – tworząc pewne krótkie historie. Treści: GPT-4. Obrazy: Dall-E 3.

GPT-4: Femme Fatale to postać, która często pojawia się w literaturze i filmie, znana ze swojej uwodzicielskiej natury i tajemniczego uroku. Femme Fatale jest zwykle przedstawiana jako niezwykle atrakcyjna kobieta. Jej uroda jest często podkreślana przez wyrafinowany makijaż, szczególnie mocne czerwone usta i intensywne oczy. Często nosi eleganckie, zmysłowe ubrania, które podkreślają jej figurę. Często wybiera ciemne kolory, takie jak czerń lub czerwień. Femme Fatale jest tajemnicza. Jej spojrzenie często jest nieodgadnione, a jej motywy są niejasne. Kobieta emanuje pewnością siebie. Jest świadoma swojej atrakcyjności i potrafi ją wykorzystać do osiągnięcia swoich celów. Jest często kojarzona z niebezpieczeństwem. Może to wynikać z jej manipulacyjnej natury lub z faktu, że często pojawia się w kontekście kryminalnym.

Prompt: Napisz mi opowiadanie pt. „Femme Fatale i morderstwo na parkingu”. Akcja dzieje się w latach 40-tych XX wieku. Przedstaw w sposób tajemniczy motywy zbrodni posługując się domysłami. Nie odpowiadaj dlaczego Femme Fatale zabiła. Zasugeruj jakeś zagadkowe zakończenie. Długość tekstu min. 6000 znaków.

Morderstwo kobiety na parkingu klubu The Blue Note

W latach 40-tych XX wieku, w jednym z miasteczek w Stanach Zjednoczonych, na parkingu przy klubie nocnym “The Blue Note” doszło do morderstwa. Ofiarą była młoda kobieta, która została znaleziona z raną postrzałową w głowie. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że widzieli kobietę w czerwonej sukience, która uciekała z miejsca zbrodni.

Policja przesłuchała wiele osób, ale nie udało się ustalić tożsamości mordercy. Wkrótce jednak pojawiły się plotki, że Femme Fatale, tajemnicza kobieta o wyjątkowej urodzie i nieodpartym uroku osobistym, mogła mieć coś wspólnego z tą sprawą.

Femme Fatale była znana w mieście jako kobieta niebezpieczna i tajemnicza. Nikt nie wiedział skąd pochodzi ani kim jest naprawdę. Jedni mówili, że jest szpiegiem, inni że gangsterką. Wszyscy jednak zgadzali się co do jednego – Femme Fatale była kobietą piękną i niebezpieczną.

Policja postanowiła przesłuchać Femme Fatale, ale ta zniknęła bez śladu. Zaczęły krążyć plotki, że Femme Fatale opuściła miasto i uciekła za granicę. Inni twierdzili, że została zamordowana przez gangsterów.

Mimo intensywnych poszukiwań Femme Fatale nigdy nie odnaleziono. Sprawa morderstwa na parkingu pozostała niewyjaśniona.

Czy Femme Fatale była zamieszana w to morderstwo? Czy to ona była tajemniczą kobietą w czerwonej sukience? Czy uda się kiedykolwiek rozwiązać tę zagadkę? Tego już nigdy się nie dowiemy…

KONIEC

= = =

Prompt: Napisz mi opowiadanie pt. „Femme Fatale i morderstwo na parkingu”. Akcja dzieje się w latach 40-tych XX wieku. Małe miasteczko w Ameryce, parking przy klubie nocnym “The Blue Note”. Przedstaw w sposób tajemniczy motywy zbrodni posługując się domysłami. Nie odpowiadaj dlaczego Femme Fatale zabiła. Zasugeruj jakieś zagadkowe zakończenie. Ofiarą jest mężczyzna w drogim garniturze, nie był znany mieszkańcom miasteczka, przyjezdny. Długość tekstu min. 8000 znaków.

Porachunki gangsterskie przy klubie nocnym The Blue Note

W latach 40-tych XX wieku, w małym miasteczku w Ameryce, na parkingu przy klubie nocnym “The Blue Note”, doszło do zbrodni. Ofiarą był mężczyzna w drogim garniturze, który nie był znany mieszkańcom miasteczka i był przyjezdnym. Morderstwo to wstrząsnęło społecznością i wywołało wiele pytań. Czy to była zbrodnia z nienawiści? Czy ofiara miała jakieś tajemnicze tajemnice? Czy ktoś miał motyw, aby go zabić?

Wszystko zaczęło się, gdy Femme Fatale pojawiła się na parkingu. Była piękna i tajemnicza, a jej obecność wywołała sensację wśród mężczyzn. Wszyscy chcieli ją poznać, ale nikt nie wiedział, kim była ani skąd pochodziła. Mężczyźni byli oczarowani jej urodą i wdziękiem, ale jednocześnie czuli się zagrożeni przez jej tajemniczą naturę.

Wkrótce potem, mężczyzna w drogim garniturze pojawił się na parkingu. Był przystojny i pewny siebie, ale nie był znany mieszkańcom miasteczka. Femme Fatale zwróciła na niego uwagę i zaczęła flirtować z nim. Mężczyzna wydawał się być pod jej wpływem i szybko zaprosił ją na drinka.

Następnie, para zniknęła z parkingu i nikt już ich więcej nie widział. Kilka godzin później, ciało mężczyzny zostało znalezione na parkingu. Został zamordowany przez Femme Fatale.

Motyw zbrodni pozostaje tajemnicą. Nie wiadomo, co skłoniło Femme Fatale do popełnienia tej strasznej zbrodni. Czy to była kwestia pieniędzy? Czy może miała jakieś ukryte motywacje? Nikt nie wie.

Jednakże, istnieją pewne domysły. Niektórzy twierdzą, że Femme Fatale była szpiegiem lub agentką rządu i musiała wykonać swoje zadanie. Inni uważają, że mężczyzna był szantażystą lub groził Femme Fatale i ona musiała go zabić w samoobronie.

Zakończenie historii pozostaje zagadkowe. Czy Femme Fatale została złapana i ukarana za swoje czyny? Czy uciekła i nigdy więcej nie została widziana? Nikt nie wie.

Jednakże, jedno jest pewne – ta historia pozostanie w pamięci mieszkańców miasteczka na długo.

KONIEC

= = =

Więcej przykładów promptów i całą galerię obrazów z Femme Fatale w roli główniej znajdziesz tutaj: https://serwerowy.com/202310-prompty-femme-fatale.html