Parking Balice – cena warta uwagi

Ferie zimowe to okres, w którym wielu turystów korzysta z połączeń lotniczych, wybierając kurorty zimowe lub ciepłe kraje, w których mogą skorzystać z urlopu. W tym czasie można zauważyć jeszcze większe obłożenie na lotnisku Kraków Balice, z którego wylatują turyści z całego świata.

Odpowiedzią na podróżujących szukających miejsca postoju dla swojego samochodu podczas podróży jest płatny parking w pobliżu lotniska. Atrakcyjne ceny i możliwość wygodnej rezerwacji to atuty, które na pewno zainteresują zwolenników komfortu.

Skorzystaj z możliwości rezerwacji miejsca parkingowego już od 120 zł za 7 dni

Dlaczego warto wybrać parking Balice? Cena za postój jest bardzo atrakcyjna, gdyż możesz zostawić swój pojazd na wolnym stanowisku już od 70 złotych za 3 dni i od 120 zł za cały tydzień. Jest to z pewnością atrakcyjna oferta dla podróżujących, którym zależy na pozostawieniu pojazdu w bezpiecznym miejscu jak najbliżej lotniska.

Parking zlokalizowany jest zaledwie 400 metrów od terminala, a obsługa zapewnia darmowy transport z parkingu pod lotnisko i w drugą stronę. Jeżeli więc planujesz ferie zimowe z dużymi bagażami, nie musisz martwić się o to, że trzeba będzie dźwigać ciężkie walizki, ponieważ możesz liczyć na swobodny dowóz z samochodu do miejsca odprawy.

Wygodna rezerwacja online – taniej dla właścicieli Pcard

Jeszcze przed planowanym wyjazdem na ferie, zachęcamy do skorzystania z możliwości rezerwacji wolnego miejsca online. Wygodny formularz rezerwacyjny dostępny jest na stronie internetowej, a sama procedura zajmuje kilka minut. Sam wybierasz termin dojazdu na miejsce i wyjazdu z parkingu, a płatności możesz dokonać elektronicznie.

Jeżeli cenisz sobie komfort, zadbaj o to, aby ferie zimowe były zaplanowane od początku do końca. Parking w pobliżu lotniska Balice zaprasza do skorzystania z miejsca postojowego na dozorowanym obszarze w wybranym terminie. Na miejscu można skorzystać z myjki oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych.