dunlopillo

Dunlopillo – Niemieckie Innowacje

Niemiecki producent Dunlopillo, przeszedł do historii jako ojciec pierwszego na świecie materaca lateksowego. Firma działa na rynku już od 1888 roku. Tak długa obecność jest świadectwem doskonałej marki i zaufania klientów na całym już świecie.

Materace i inne produkty tej marki jak kołdry czy stelaże, nacechowane są niemiecką precyzją i dokładnością wykończenia. Najnowsze badania i zaawansowane technologie wspomagają procesy produkcyjne.

Dunlopillo pracuje nie tylko na znanych wszystkim, popularnych komponentach materaców. Laboratoria firmy nie ustają w poszukiwaniach nowych, lepszych rozwiązań. Owocem tego jest rewolucyjna pianka Aerial, która zaspokaja najbardziej indywidualne potrzeby klienta.

Opatentowana przez Dunlopillo pianka SmartFoam to przełomowy wynalazek na miarę naszych czasów. Samoistnie reguluje temperaturę ciała osoby śpiącej, przyczyniając się tym samym do poprawy krążenia oraz niwelowania skutków długotrwałego przebywania w pozycji leżącej, np. w przypadku choroby.

Materace Dunlopillo przepełnione są troską i dbałością o zdrowy, komfortowy sen każdego z nas. Perfekcja marki objawia się także w estetyce wykonania, którą widać zarówno na zewnątrz jak i w środku materaca.