serta

Serta – Amerykański Sen

Serta to marka znana za oceanem już od ponad 80 lat. Dzięki wysokiej jakości oraz nowoczesnym technikom, stosowanym w swoich produktach, podbiła także Europę, gdzie znalazła szerokie grono stałych, wiernych klientów.

Marka ta wyróżnia się na tle innych producentów, nieustannym ulepszaniem tradycyjnych rozwiązań oraz poszukiwaniem nowych. Amerykański producent propaguje perfekcję snu. Koncepcję tę oparł na maksymalnym wykorzystaniu wszystkich możliwości jakie dają dzisiejszy przemysł oraz najnowsza technologia. Innowacyjne pianki żelowe to topowe produkty marki Serta, opatentowane na wyłączność firmy i dostępne wyłącznie w materacach przez nich produkowanych.

Każde z wypełnień materaców nacechowane jest, właściwym dla Serty, odejściem od standardów, perfekcyjnym wykonaniem i oryginalną estetyką.

Serta, jako pierwsza z marek, w 2005 roku, zastosowała w swoich produktach własny, opatentowany system Fireblocker. Zabezpiecza on materac przez zapaleniem oraz przed rozprzestrzenianiem się ognia.

Amerykanie znani są z tego, że lubią spać wygodnie i nad wyraz luksusowo a materace Serta to typowo amerykański prestiż i komfort na najwyższym poziomie.