Katalog Kraków – Portal Lokalny

Stworzona została nowa wersja portalu Katalog Kraków. Wielotematyczny portal dla firm i biznesu koncentrujący się na Krakowie i Małopolsce (ale nie tylko). W erze Internetu często lokalizacja geograficzna ma mniejsze znaczenie dla sklepów internetowych lub firm świadczących usługi przez internet. Oczywiście dla firm lokalnych, które posiadają siedziby/placówki/lokale fizycznie umiejscowione w Krakowie lub Małopolsce prezentacja swojej oferty w Katalogu Kraków ma istotne znaczenie. Dzięki temu mają szansę dotrzeć do lokalnych odbiorców a także wzmocnić lokalne pozycjonowanie.

Pozycjonowanie dzięki portalowi Katalog Kraków

Artykuł sponsorowany z linkiem aktywnym opublikowany na niezależnym portalu spełnia dwie funkcje równocześnie. Po pierwsze publikacja artykułu pozwala dotrzeć do kolejnej grupy odbiorców, czytelników portalu, w tym także do potencjalnych klientów. Po drugie dzięki umieszczeniu w artykule linku/linków prowadzących do strony firmowej czy sklepu internetowego poprawia się pozycjonowanie w wyszukiwarce Google i innych.

Katalog Kraków - Portal dla Firm

Portal Katalog Kraków należy do Grupy ASGARD. Dbamy o wysoką jakość portali – estetykę, tak ważną dla odbiorców, optymalizację SEO, tak ważną dla wyszukiwarek. Opublikowane artykuły ani linki w nich nie są usuwane. W artykułach mogą a nawet powinny znajdować się linki aktywne (kliknięcie przenosi do wskazanej strony docelowej). Umieszczane linki są z atrybutem dofollow, więc mają także znaczenie pozycjonujące. Nie bez znaczenia jest także dostosowanie do urządzeń mobilnych (RWD) oraz optymalizacja technologiczna szybkości – dzięki czemu odbiorcy nie napotykają barier i mogą wygodnie zapoznać się z publikowanymi treściami.

Dodaj wpis na Katalogu Kraków

Katalog Kraków
www.katalog.krakow.pl