Komputer PC do biura lub homeoffice

Jaki powinien być idealny komputer PC do małego biura lub homeoffice? Niewielki i nowoczesny Dell Vostro SFF jest doskonałym wyborem. W bardzo kompaktowej konstrukcji zastosowano szeroką gamę profesjonalnych rozwiązań kładąc nacisk na wydajność, szeroką gamę opcji jak i ekologię.

Estetyczna obudowa komputera PC nie zajmuje dużo miejsca i może być wręcz ozdobą miejsca pracy. Schludny wygląd to oczywiście nie wszystko – liczą się praktyczne detale, jak choćby wbudowany na przednim panelu czytnik kart pamięci.

Komputer PC Dell Vostro SFF można uzupełnić o dedykowane podzespoły i peryferia, jak monitor firmy Dell lub BenQ w rozmiarach od 21.5″ do 27″, mysz i klawiaturę bezprzewodową firmy Dell czy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Dell Pro.

Duże możliwości dla małych firm

Dostosuj samodzielnie konfigurację komputera PC lub poproś konsultanta o dobranie najlepszej konfiguracji pod oczekiwania i wykonywane zadania. Dobierz dodatkowy dysk HDD wewnętrzny lub zewnętrzny USB. Wybierz dodatkowe oprogramowanie biurowe lub antywirusowe. Uzupełnij stanowisko pracy o zasilacz awaryjny UPS. Przejdź na stronę PowerServer.pl i poznaj jeszcze więcej możliwości!

Zdjęcia produktu pochodzą ze strony producenta https://www.dell.com/pl