Centrum Medyczne HAN-MEDICA w Wadowicach

Centrum Medyczne HAN-MEDICA w Wadowicach

Usługi medyczne, które świadczymy w Centrum Han-Medica w Wadowicach, to gwarancja najwyższych standardów i zadowolenia pacjentów z wizyt w tym miejscu. Ta wielospecjalistyczna i co najważniejsze, jedna z najnowocześniejszych przychodni w tej okolicy, to obiekt, w którym na równi, liczy się dla nas dobro pracowników i pacjentów.

Centrum Medyczne w sercu Wadowic

Gabinety znajdują się w nowo wybudowanym obiekcie, przy ulicy Matki Bożej Fatimskiej 94, w samym sercu Wadowic, a dokładniej pomiędzy dwoma sporymi osiedlami (os. Pod Skarpą i os. Kopernika), gdzie dla zapewnianie komfortu, przyjeżdżającym samochodami pacjentom, oddaliśmy do użytku 18 miejsc parkingowych.

Specjalistyczne gabinety lekarskie

Spośród szerokiej oferty, którą zapewnia bardzo dobrze wyspecjalizowana kadra lekarska, mają Państwo do wyboru między innymi gabinety lekarskie z zakresu: ginekologii i położnictwa, pulmonologii i alergologii, neurologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, rehabilitacji i masażu, dermatologii, ortopedii oraz medycyny estetycznej. W naszym budynku wykonacie Państwo również badanie USG, w tym badanie bioderek u niemowlaków oraz skorzystacie z punktu pobrań krwi.

Bezpłatna Szkoła Rodzenia

Dla przyszłych mam serdecznie polecamy, jedyną w swoim rodzaju, szkołę rodzenia, która przygotuje Was na nadejście dziecka. Szkoła rodzenia jest BEZPŁATNA i prowadzona przez wykwalifikowaną położną z wieloletnim doświadczeniem.

Komfort i atmosfera intymności

Każda wizyta w naszym Centrum Medycznym odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, a nasi lekarze zadbają o Państwa komfort i intymność w trakcie badań. Na korytarzu nasi pacjenci usłyszeć mogą wyborową muzykę, co gwarantuje jeszcze więcej dyskrecji w gabinetach.

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Kluczową sprawę stanowi dla nas również zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa danych personalnych naszych pacjentów. Stale współpracujemy z naszymi informatykami i prawnikami, którzy czuwają nad zgodnym z prawem przetwarzaniem Państwa danych zgodnie z „Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także wszelkimi przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.” Mamy możliwość dbać o Państwa bezpieczeństwo, dzięki specjalistycznym serwerom, które gwarantują spokój.

Specjalistyczna kadra lekarska

Nasza kadra lekarska składa się z wielu wybitnych specjalistów kształconych na najlepszych uczelniach medycznych. Ich liczba zapewnia komfortowe działanie placówki, tak, by nie musieli Państwo oczekiwać w długich kolejkach. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych pacjentach i zgodnie z zasadą wszystko dla naszego i Waszego dobra.

Zapraszamy!

www.han-medica.pl

Centrum Medyczne HAN-MEDICA w Wadowicach

Centrum Medyczne HAN-MEDICA w Wadowicach