asia deli kraków

ASIA DELI – Delikatesy Azjatyckie

Nasza historia liczy sobie już ponad 20 lat! Zaczęło się lata temu, podczas naszych podróży. Pierwszy punkt styku naszego życia z kulturą azjatycką, o dziwo nie nastąpił w Azji! To Nowy York zachwycił nas aromatami i smakami etnicznych dzielnic i małych rodzinnych knajpek. To tam poznaliśmy sushi, a w nasze oko wpadła misterna japońska ceramika. Zapragnęliśmy przywieźć te smaki do Polski.

Powstają delikatesy azjatyckie Asia Deli

Po wielu latach poszukiwań na własną rękę, wyjazdów i kursów gotowania w Azji, postanowiliśmy sprawić, aby nasze ulubione produkty były dostępne również dla Was! Tak właśnie wykiełkował pomysł na delikatesy azjatyckie AsiaDeli.

Miejsce spotkań na styku kultur

W dzisiejszych czasach każdy produkt można w jakiś sposób zdobyć. Nam chodziło jednak o coś więcej – stała dostępność, przystępność i odpowiedzialność! Od początku chcieliśmy, aby AsiaDeli było miejscem spotkań na styku kultur.

Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w wyborze

Dodatkowo staramy się, aby nasz asortyment był na tyle szeroki, żeby wszystko można było kupić za jednym zamachem, nie marnując swojego czasu. O ile jesteśmy w stanie, możemy zamówić poszukiwany składnik na specjalne życzenie. Wszystko w cenach, które nie odstraszają – nie chcemy korzystać z tego, że dostępność do takich produktów jak nasze, jest często ograniczona.

W trosce o środowisko

W tym samym czasie staramy się być odpowiedzialni, aby nic w naszym sklepie się nie marnowało! Postawiliśmy na zaopatrywanie się w produkty z opakowań zbiorczych, na które zużywa się kilkakrotnie mniej plastiku niż przy normalnym pakowaniu. Możecie je kupować na wagę – najlepiej wpaść po nie z własnym pojemnikiem.

ASIA DELI – Delikatesy Azjatyckie w Krakowie

tel.: +48 662 209 992
mail.: asiadeli.krk@gmail.com
facebook.com/Asiadelikatesyazjatyckie

Sklepy w Krakowie:

ul. Ślusarska 3
ul. Królowej Jadwigi 219
ul. Węgłowa 1

Asia Deli Sklep

www.asiadeli.pl