Planet Partners

Planet Partners – usługi z zakresu PR i komunikacji

Planet Partners świadczy usługi z zakresu Public Relations i komunikacji. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który doradzi Ci jak skutecznie wejść na rynek, zaopiekuje się Twoją marką w codziennej komunikacji z klientami, partnerami biznesowymi i mediami, a także rozwiąże problemy podczas sytuacji kryzysowych.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Przeprowadzamy audyty, dzięki którym wydasz mniej na promocję i poprawisz jej efekty lub dowiesz się, jak podwoić liczbę wizyt na Twojej stronie WWW.

W razie potrzeby będziemy Twoim tymczasowym rzecznikiem prasowym lub przeszkolimy obecny zespół z wystąpień medialnych.

Zadbamy też o Twoją obecność w mediach i dotrzemy do potencjalnych klientów czy inwestorów.

Na naszą ofertę składają się m.in.:

  • strategia i doradztwo (audyty, data-driven communication, raporty rynkowe, strategia komunikacji, komunikacja międzynarodowa, treningi medialne, doradztwo komunikacyjne),;
  • obsługa komunikacyjna (public relations, kampanie komunikacyjne, content marketing, wydarzenia) ;
  • zarządzanie kryzysowe (procedury kryzysowe, szkolenia z zarządzania kryzysem, interwencja kryzysowa, zarządzanie wizerunkiem po kryzysie).

Kim jesteśmy?

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, jednak oprócz działań o zasięgu lokalnym, prowadzimy także projekty ogólnopolskie oraz międzynarodowe. Jako część międzynarodowej sieci agencji komunikacyjnych GlobalCOM PR – Network oddajemy do dyspozycji naszych klientów także sieć oddziałów zlokalizowanych w 60 krajach.

Skutecznie wspieramy komunikacyjnie każdą markę nie tylko w Polsce, ale także zagranicą, zapewniając jej wysoką jakość obsługi i lokalne doświadczenie ponad 1400 konsultantów.

Wśród wielu naszych wyróżnień znajdują się m.in. trzy Złote Spinacze (w kategoriach Medycyna i Zdrowie, Event Komercyjny oraz Public Affairs).

Planet PArtners Klienci

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej

www.planetpartners.pl