Kaizen Media – Filmy Reklamowe

Do odbiorcy dociera aż 95% treści zawartej w wideo. I zaledwie 10% tego, co przeczytał. Gdy dodamy do tego fakt, że aż 88% Polaków ogląda treści wideo w Internecie, a praktycznie każda platforma Social Media preferuje treści multimedialne (filmiki, animacje) to trudno nie zgodzić się, że stare chińskie przysłowie mówiące, że „jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” jest aktualne bardziej niż kiedykolwiek.

Wideo sprzedaje, zwłaszcza w czasach pandemii

Filmy reklamowe, wideo produktowe, animacje 2D/3D, filmy wizerunkowe i employer branding. Wszyscy przyzwyczailiśmy się już do otaczających nas przekazów wideo.

Blisko połowa uczestników badania PAYBACK Opinion Poll przyznaje, że materiały filmowe pomagają im w podjęciu decyzji o zakupie produktu. Dopasowane do zainteresowań wideo pozwala przyszłym klientom dowiedzieć się o aktualnych promocjach, czy zaletach produktu.

Filmy reklamowe i produkcja wideo

Filmy reklamowe Kaizen Media wyróżniają z tłumu konkurencji zarówno małe, jak i duże firmy, budują wizerunek instytucji publicznych, fundacji, oraz prestiż ośrodków naukowych.

Wideo produktowe przekazuje treść szybciej i efektywniej, niż zdjęcie czy tekst. Z jego pomocą można w pełni zademonstrować produkt, pokazać go choćby w formie animacji 2D lub 3D, przedstawić jego działanie. Sprawić, aby klient mu zaufał i chciał go nabyć.

Tym właśnie kieruje się Krakowski dom produkcyjny Kaizen Media, który od lat specjalizuje się w wideo marketingu wspierającym biznes. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na produkcje wideo wysokiej jakości, a zarazem na każdą kieszeń.

Realizujemy wideo zgodnie z oczekiwaniami klienta, dbając o budżet i cele marketingowe, jakie film ma realizować.

Filmy wizerunkowe Kaizen Media zachęcają potencjalnych inwestorów i partnerów do współpracy.

Kaizen Media to także filmy budujące markę pracodawcy (employer branding) oraz wspierające firmy w procesie rekrutacji pracowników. Tak, tak, wideo lepiej niż tekst pokazuje zalety i bonusy oczekujące na pracownika. Filmy employer brandingowe Kaizen Media efektowniej, a przez efektywniej zachęcają do aplikowania na konkretne stanowisko.

Wideo na potrzeby Social Media

Zobacz przykładowe realizacje krótkich prezentacji wideo, doskonale sprawdzających się w mediach społecznościowych.

Marki wygrywają obrazem

Naszym hasłem reklamowym jest stwierdzenie: Marki wygrywają obrazem. Nie musicie wierzyć nam na słowo, przekonajcie się sami.

Zapraszamy do współpracy

www.kaizenmedia.pl