Maseczki ochronne – bezpieczeństwo rodziny

Obecnie maseczki ochronne stają się niezbędnym elementem naszego życia. Warto więc zainwestować w jakość. Proponujemy maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Maski uszyte są z przyjaznej dla skóry bawełny wzbogaconej o Auurora Outlast.

Maseczkę bawełnianą AMZ w łatwy sposób można dopasować do twarzy dzięki tasiemkom, w które jest zaopatrzona.

Bawełna 100% + Aurora Outlast

Do wykonania maseczek została użyta bawełna oraz tkanina Aurora Outlast. poprawiająca znacznie komfort użytkowania maseczki. Charakteryzuje się ona doskonałą ochroną przed drobnoustrojami przy równoczesnym utrzymaniu temperatury ciała na stałym poziomie. Co warte zaznaczenia – materiał ten zapobiega potliwości oraz parowaniu okularów.

Skład maski umożliwia pranie w temperaturze do 60 stopni, co wyeliminuje wszelkie drobnoustroje. Dla uzyskania jeszcze większej ochrony możemy ją po praniu dodatkowo przeprasować.

Materiały Outlast podlegają stałej kontroli jakości i są testowane na bieżąco w komorach klimatycznych. Wyniki są jednoznaczne – produkty Outlast znacznie redukują wydzielanie potu (33%w wypadku odzieży, 67% w wypadku pościeli).

Maseczka wielorazowa a ekologia

Zwróćmy również uwagą na walor ekologiczny takich maseczek. W odróżnieniu od maseczek jednorazowych unikamy kłopotu związany z tym, gdzie składować jednorazową maseczkę po jej zużyciu. A także ograniczamy ilość odpadów

Firma AMZ to renomowany polski producent z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie produktów związanych ze snem (poduszki, kołdry), które w sposób szczególny wymagają zwrócenia uwagi na aspekt higieniczny.

Maseczka ochronna AMZ wielokrotnego użytku
to produkt, któremu możesz zaufać!

Maseczki ochronne AMZ kupisz w sklepie SENPO.