Blog Sen

Sen o wiośnie

Zapraszamy do przeczytania kilku wybranych artykułów. Sen o wiośnie. Wiosna kojarzy nam się ze słońcem, które głaszcze nas na powitanie po długiej rozłące. Z soczystą zielenią młodziutkich listków na drzewach tak delikatnych jak nowonarodzone dzieci. Ze świeżością i zapachami jakich nie czuliśmy od dawna. Więcej: Sen o wiośnie.

Nocna przemiana

Sen Przemiana

Nocna przemiana. W niejednym poradniku kosmetycznym można trafić na stwierdzenie, iż najlepszym kosmetykiem jest sen. Potwierdzają to modelki, wciąż zachwycające urodą, pomimo upływu lat aktorki oraz inne piękne kobiety. Niejedna z nich zaklina się, iż śpi minimum osiem godzin na dobę. I przyznać trzeba, trudno nam uwierzyć, że to sen tak na nie działa a nie kolejny zastrzyk z botoksu. Więcej: Nocna przemiana.

O madame Zajączek słów kilka

Madame Zajączek

Sypiając pod lodem. Przeszła do historii jako najmłodsza staruszka na świecie. Zmarła w wieku 98 lat ale wyglądała najwyżej na 50, a jej sypialnią interesowano się nie tylko ze względu na miłostki o których głośno było w całym Królestwie. Więcej: O madame Zajączek słów kilka.