Glassing.pl

Glassing – Panele Szklane

Glassing.pl to połączenie wieloletniego doświadczenia w pracy ze szkłem oraz świeżego, nowoczesnego podejścia do projektowania i aranżacji wnętrz. Panele szklane od producenta Glassing.pl to przede wszystkim panele spełniające standardy bezpieczeństwa (laminowane bezpieczne), z wysokiej jakości i dokładności wydrukiem UV indywidualnego projektu graficznego oraz o licznym przeznaczeniu.

PANELE SZKLANE – KUCHENNE i ŁAZIENKOWE

Szkło w kuchni i łazience nie tylko optycznie powiększa przestrzeń i pięknie uzupełnia (lub wręcz nadaje!) styl pomieszczeniu, ale także jest fantastyczne w użytkowaniu: higieniczne, łatwe w utrzymaniu czystości i… bez fug!

Panele szklane można łatwo zamontować (montaż za pomocą kleju) nawet w kabinie prysznicowej czy nad wanną. Świetnie sprawdzają się w przestrzeniach hotelowych, restauracjach lub SPA.

SKRZYDŁA PRZESUWNE

Idealny i bardzo efektowny front szafy stanowią skrzydła szklane. To przykład zastosowania bardzo użytecznego paneli z wydrukiem. Zasłaniając wnętrze szafy, jednocześnie tworzymy własny projekt, własny duży obraz w przedpokoju, sypialni czy salonie.

Można do tego także wykorzystać lustro, co dodatkowo spełni funkcję przydatności. To też świetny pomysł na odświeżenie starej szafy czy garderoby. Wystarczy podać wymiar wnęki, a projektanci Glassing.pl zajmą się resztą: także wyliczeniem i skompletowaniem wszystkich elementów, by idealnie pasowały do zadanej wnęki.

DEKORACJE. OBRAZY SZKLANE ŚWIETLNE

Panele szklane z wydrukiem to pole dla wyobraźni podczas aranżacji wnętrz. Można wykonać szklane obrazy ze wspomnieniami z podróży, ze zdjęciami rodzinnymi czy z własnymi grafikami.

Dodatkowy efekt uzyskamy, jeśli zdecydujemy się na kompletne panele szklane świetlne. Dzięki innowacyjnej technologii są one trwałe, bezpieczne i podświetlone równomiernie – nawet jeśli są naprawdę duże!

Panele szklane magnetyczne, lustra, balustrady, zabudowy i ścianki szklane – to wszystko możecie mieć w jednym miejscu:

www.glassing.pl

Zadzwoń: tel. 33 875 15 03 / tel. 503 159 189 lub napisz kontakt@glassing.pl