Studio Inspiracji Blog

Studio Inspiracji – Blog

Szukasz inspiracji? Zajrzyj na nowy blog Studio Inspiracji! Jak wygląda sypialnia kobiety sukcesu, mieszkającej w wielkim mieście? Jakie zapachy preferują kobiety? Dlaczego tak lubimy już samą myśl o domku nad jeziorem? Studio Inspiracji – inspiruje. Ale także wyrusza w sentymentalne podróże po nie tak znów odległych czasach. Jak wyglądała Twoja sypialnia w czasach PRL?

Blog Studio Inspiracji zaprasza!

Zielona sypialnia

Mawia się, że natura jest malarzem doskonałym. Warto więc zaobserwować z jakimi innymi kolorami zieleń łączy się właśnie w przyrodzie. Soczysta odcień trawy, którą porastają kwiat czy brązowe pnie drzew zwieńczone bujnymi liśćmi są pewnymi tropami, które mogą się stać inspiracjami dla nas. Połączenie zieleni z akcentami żółci i niebieskości będzie przywodzić na myśl wiosenną łąkę. Wariant zieleń plus brąz to doskonałe rozwiązanie dla sympatyków nurtu eko. Oba te rozwiązania doskonale sprawdzą się w sypialni. Warto jednak mieć na uwadze, że wymagają pewnego namysłu i konsekwencji,aby osiągnąć zamierzony efekt.

Zieleń pięknie wygląda również wtedy, gdy połączymy kilka jej odcieni w jednym wnętrzu. Mogą to być zarówno subtelne przejścia między tonami, jak również połączenia bardziej skontrastowane. Warto jednak trzymać się albo ciepłych albo zimnych barw.

Studio Inspiracji Blog