Leszek Juszczyk Ginekologia Estetyczna Kraków

Ginekologia Estetyczna – Kraków

Dr n. med. Leszek Juszczyk to doświadczony ginekolog i położnik z wieloletnim stażem. Zgłębiający wiedze medyczną wraz z jej postępami i stosujący w praktyce najnowsze zdobycze nowoczesnej medycyny w zakresie ginekologii estetycznej i ginekologii operacyjnej. W ofercie znajdują się zabiegi takie jak: ginekologiczne HIFU (ultradźwięki), zabiegi laserem frakcyjnym CO2, labioplastyka i inne.

Zabieg Ginekologoczny HIFU Ultradźwięki Kraków

Zabieg ginekologiczny – HIFU ultradźwięki

Lato jest tą porą roku, która wyjątkowo sprzyja eksperymentom w sypialni (a może także poza nią?). Trudno się dziwić – słońce i urlop sprawiają, że jesteśmy zrelaksowani i z większym optymizmem patrzymy na otaczający nas świat.

Jeśli chcecie zintensyfikować wasze doznania erotyczne zapraszamy na zabieg HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Technologia ta polega na przeniesieniu energii w postaci skoncentrowanych fal ultradźwiękowych na wybraną głębokość. Co warte podkreślenia – nie powoduje ona uszkodzenia skóry. Samo urządzenie wykorzystuje ultradźwięki o częstotliwości 1,3 MHz, pozwala to na skuteczny, bezbolesny i bezpieczny zabieg nawet do 50mm głębokości tkanki.

Zobacz więcej:

HIFU Ultradźwięki
Zabieg Ginekologiczny

Laser frakcyjny CO2 Zabiegi Ginekologiczne

Zabieg ginekologiczny – Laser Frakcyjny CO2

We współczesnych czasach chcemy czerpać radość z życia intymnego tak długo, jak jest to możliwe. Niestety, wraz z wiekiem, spada u kobiet poziom estrogenu, co skutkuje morfologicznymi i wydzielniczymi zmianami w obrębie sromu i pochwy. Gorsze ukrwienie doprowadza do utraty prawidłowej elastyczności i nawilżenia tkanek, co z kolei prowadzi do uczucia dyskomfortu podczas stosunku.

Laser frakcyjny CO2 znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Jako zabieg ginekologiczny cechuje się minimalną inwazyjnością i bardzo krótkim (kilkanaście minut) czasem trwania zabiegu. Jest bezbolesny – w miejscu działania lasera odczuwane jest ciepło. Proces regeneracji tkanek przebiega o wiele szybciej dzięki zastosowaniu terapii punktowej. Polega ona na skupianiu energii lasera na wybranych miejscach ścianek pochwy. W wyniku tego wiązka lasera oddziałuje tylko na kilka procent tkanki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Zobacz więcej:

Laser frakcyjny CO2
Zabieg Ginekologiczny

Korekta warg sromowych Labioplastyka Kraków

Labioplastyka

Zbyt duże wargi sromowe to często nie tylko problem estetyczny, ale też dyskomfort podczas uprawiania takich sportów jak jazda konna czy jazda na rowerze. Labioplastyka to mówiąc prościej – plastyka warg sromowych. Zabieg ten koryguje – zarówno estetyczne, jak i funkcjonalnie – wargi sromowe. Dzięki niemu uzyskują one właściwą wielkość i kształt. Jednym z zabiegów labioplastycznych jest zmniejszenie warg sromowych nożem RF (radiofrekwencyjnym).

Zobacz więcej:

Labioplastyka
Zabieg Ginekologiczny