Wypożyczalnia Agregatów Malarskich

Wychodząc naprzeciw naszym klientom uruchomiliśmy usługę wypożyczalni agregatów malarskich. Obecnie oferujemy 3 urządzenia – zróżnicowane pod względem funkcji. Dzięki temu, w zależności od potrzeb, każdy może wybrać agregat optymalny do planowanych prac. Jeśli wahasz się nad tym, które urządzenie wybrać – poniżej znajdziesz krótką charakterystykę każdego z nich.

Agregat malarski ASM S2550 hi-boy

Jeśli szukasz agregatu, który sprawdzi się zarówno do domowego użytku, jak i prac komercyjnych. Cechuje go wysoka wydajność, nieproblemowa nakładanie wszystkich standardowych farb, powłok i podkładów. Silnik elektryczny sprawia, że można go używać nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Agregat Malarski - Wynajem

ASM S2550 hi-boy
Wynajmij Agregat Malarski

Agregat malarski GRACO ULTRA MAX 795

…To urządzenie wielofunkcyjne. Za jego pomocą pomalujesz konstrukcje farbami poliuretanowymi oraz niektórymi epoksydami. Nadaje się także do użycia w pracach budowlanych – np. malowanie elewacji czy dachu. Wyposażony został w niezwykle mocny silnik elektryczny bezszczotkowy o mocy 2,2 kW.

GRACO ULTRA MAX 795
Wynajmij Agregat Malarski

Agregat malarski HVBAN 1395 HD (Mark VII)

To urządzenie o szerokich możliwościach zastosowania. Świetnie sprawdzi się zarówno w pracach malarskich, jak i do np. nakładania szpachli. Doskonale nadaje się do nanoszenia farb ogniowych i epoksydowych a także do nakładania gładzi przeznaczonych do natrysku hydrodynamicznego. Jest odpowiedni nawet do trudnych warunków pracy, dzięki niezwykle trwałemu silnikowi elektrycznemu bezszczotkowemu.

HVBAN 1395 HD (Mark VII)
Wynajmij Agregat Malarski