Księgowość on-line z wFirma

Szukając programu księgowego dla małej firmy warto zwrócić na ofertę dostępną w wFirma.pl – w zależności od Twojej wiedzy z zakresu księgowania możesz wybrać z kilku pakietów. W pierwszym pakiecie wFirma możesz samodzielnie prowadzić księgowość. Zdecydowanie zadowoleni będą wszyscy, którzy mają mało faktur i potrafią samodzielnie zająć się swoją firmą od strony księgowania. Druga opcja pozwala korzystać z asystenta i zadawać mu (nielimitowaną) ilość zapytań. Trzecia opcja to kompleksowa obsługa przez ,wybrane przez klienta z naszego katalogu, biuro księgowe. To tak w skrócie. Po szczegóły zapraszamy na www.wfirma.pl

wFirma Księgowość on-line

Część ta pozwala na pełne rozliczenie firmy. Dzięki integracji z systemem bankowym możliwy staje się import wyciągów bankowych przy rozliczaniu zaksięgowanych faktur, jak również eksport przelewów do banku przedsiębiorcy. Gotowe rozwiązania dla małych i mikro – przedsiębiorców takie jak KPiR, ewidencja przychodów i e-deklaracje sprawiają, że samodzielne prowadzenie księgowości jest proste i przejrzyste. Również wysyłka raportu JPK_V7 odbywa się w łatwy sposób, za sprawą integracji z MF.

Księgowość on-line wFirma

wFirma Fakturowanie i sprzedaż

Moduł Fakturowanie i sprzedaż, jak nazwa wskazuje – służy to obsługi faktur. Dzięki niemu wystawisz wszystkie rodzaje faktur, jakie są przewidziane w polskim prawie podatkowym. Przydatną funkcją jest możliwość wystawienia faktury w 9 językach, macie również do wyboru 8 szablonów faktury, zawierających logo.

Fakturowanie Sprzedaż wFirma

wFirma System CRM

Część związana z systemem CRM to najkrócej pisząc- część poświęcona zarządzaniu. To właśnie w tym module możemy tworzyć projekty i zadania oraz nimi zarządzać. Możliwe jest przypisywanie zadań konkretnemu pracownikowi, jak również tworzenie zadań cyklicznych, jak i jednorazowych.Dzięki pobieraniu informacji z GUS mamy pewność, że dane są zawsze zaktualizowane ( możliwa jest także weryfikacja klienta pod kontem długów). W tej części dokonuje się również archiwizacji dokumentów. jeśli chcesz uprościć wystawianie faktur za usługi cykliczne możesz je zaprogramować – dzięki temu wystawienie faktury sprowadza się do jednego kliknięcia.

System CRM wFirma

wFirma Magazyn on-line

Moduł Magazyn pozwala zarządzać tym elementem w efektywny sposób. Dzięki optymalizacji przepływów w magazynie zmniejszysz koszty magazynowania towary i zapewnisz rotację przechowywanym towarom. magazyn działa w oparciu o zasadę FIFO i FEFO. Kolejną możliwością jest tworzenie indywidualnych grup cenowych oraz generowanie cennika ( dla klientów detalicznych i hurtowych – również w walucie obcej) . Istotna funkcją modułu jest generowanie plików JPK, z uwzględnieniem wszystkich wymaganych przez prawo oznaczeń. Warto dodać, że system pozwala również na tworzenie kodów EAN i współpracuje ze wszystkimi czytnikami kodów kreskowych.

Magazyn on-line wFirma

wFirma Kadry i płace

W tej części znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do obsługi kadrowej. Generator umów ( również cywilnoprawnych) przyda się przy zatrudnianiu nowego pracownika ( lub zmianie formy umowy z obecnym). Ewidencja czasu pracy wyliczy zarówno godziny pracy, jak i nadgodziny zgodnie z charakterem umowy. Pozwoli również sporządzić harmonogram pracy. Moduł automatycznie generuje miesięczne deklaracje oraz roczne informacje PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR. Dzięki niemu tworzenie listy obecności, w zależności od rodzaju umowy, jest szybsze a wyliczenie wynagrodzenia za nieobecność pracownika- prostsze.

Kadry i Płace wFirma

System wFirma dla Biur Rachunkowych

Specjalny moduł, przeznaczony dla biur rachunkowych dostarcza pełne oprogramowanie niezbędne prowadzeniu biura rachunkowego. Dzięki automatycznym aktualizacjom masz pewność, że informacje, które posiadasz są zgodne z obowiązującym stanem rzeczy. Warto zauważyć, że korzystając z wFirma jednocześnie zyskujesz platformę reklamującą twoje biuro rachunkowe. Istotnym aspektem programu jest pomoc ze strony naszych ekspertów – dzięki czemu zawsze możesz upewnić się np. co do interpretacji przepisów czy zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź. Dostęp do platformy jest praktycznie nieograniczony – wystarczy, że masz internet! Jeśli zdecydujesz się używać naszego programu pomożemy Ci opanować go od technicznej strony.

System dla biur księgowych wFirma

Zobacz: www.wfirma.pl