Rogue Legacy oraz The Vanishing Of Ethan Carter

Rogue Legacy oraz The Vanishing Of Ethan Carter

EPIC w tym tygodniu to dwie pozycje do odebrania za darmo: Rogue Legacy oraz The Vanishing Of Ethan Carter (było już kiedyś wcześniej rozdawane przez EPIC).

ROGUE LEGACY

Genealogiczna gra w stylu roguelite, w której każdy może zostać bohaterem. Za każdym razem, gdy zginiesz, zastąpi Cię Twoje wyjątkowe dziecko. Jedno może cierpieć na ślepotę barw, inne zaś na niskorosłość i zawroty głowy. Nie szkodzi – nie ma ludzi idealnych, a Ty nie potrzebujesz perfekcji, by osiągnąć sukces.

EPIC: https://store.epicgames.com/pl/p/rogue-legacy

TRAILER:

ROGUE LEGACY jest też na GOGu https://www.gog.com/pl/game/rogue_legacy Działa na Windows, Linux i Mac OS X 10. Posiada wsparcie kontrolera.

ROGUE LEGACY

THE VANISHING OF ETHAN CARTER
ZAGINIĘCIE ETHANA CARTERA

The Vanishing of Ethan Carter to pierwszoosobowa gra pełna tajemnic, skupiona na eksploracji i odkrywaniu. Posiadający zdolności okultystyczne detektyw Paul Prospero próbuje dociec prawdy w związku ze zniknięciem Ethana – i poznać los jego rodziny.

EPIC: https://store.epicgames.com/pl/p/the-vanishing-of-ethan-carter

TRAILER:

The Vanishing of Ethan Carter jest też na GOGu https://www.gog.com/pl/game/the_vanishing_of_ethan_carter


Epic Games Store to chyba największy konkurent platformy Steam. Agresywna reklama dzięki udostępnianiu na wyłączność czasową gier wielu producentów zwiększa popularność platformy Epic. Do tego szalone promocje i akcje związane z choćby grudniowym szaleństwem, rozdawanie gier, kuponów, rabaty. Dla graczy to bardzo dobrze – konkurencja powoduje, że dostępność gier po atrakcyjnych cenach a nawet bezpłatnie jest niezwykła. Niespotykana wcześniej. Przed „erą EPIC”.


Zobacz także: