Diablo Immortal Premiera

Diablo Immortal – Bezpłatnie od Blizzarda

Z jednej strony dobrze, że pojawiła się taka gra jak Diablo Immortal. I do tego jest bezpłatna. Z drugiej strony to gra koncentrująca się na urzadzeniach mobilnych. A jak wygląda na komputerach PC? Diablo Immortal na PC – ja mam parę problemów i uwag. Nie da się ustawić rozdzielczości innej niż automatycznie wybrana przez aplikację. Ciężko powiedzieć co to za rozdzielczość. Ale na telewizorze 4K to ja chciałbym jednak móc wybrać czy gram w 1080p (FHD) czy w 2160p (4K). Full Screen to jakieś dziwadło – i po prostu źle działa. Widzę ramkę, a krawędzie wychodzą za ekran. Wychodza na tyle, że nie widziałem pola wpisywania nazwy bohatera ani przycisku zatwierdź. W ustawieniach „w ramce” nie było lepiej. Profil kontrolera to chyba jakiś pijany tworzył. Ale raczej nie, po prostu to niedoróbka – interfejs jest – widać to dość dosadnie – stworzony z myślą o ekranach dotykowych. Inną sprawą jest straszny lag jeśli chodzi o sterowanie kontrolerem. Bohater chodz, biega jak pijany zając, a w chwilach gdy trzeba być szybkim, zwinnym i atakować mamy opóźnieninia niesamowita. Ogólnie to fajnie by się grało w Diablo Immortal na komputerze PC gdyby nie to, że to dalej niedopracowana (jeśli chodzi o komputery) beta…

Diablo Immortal – Opinie

Diablo Immortal – cóż… zaskakująco dobre. Ma imho ten urok „no jeszcze tylko jeden quest”, graficznie i klimatem całkiem blisko poziomu Diablo III (którego nie jestem jakimś wielkim fanem ale generalnie to całkiem niezła gra). Nie jest to taki majstersztyk jak dla mnie, co Diablo II ale zabawa jest przednia chociaz najsłabiej wypada muzyka, bo np. jingiel z intra poprzez cały długi proces instalacji (a raczej dociągania ~8GB assetow) zaczyna coraz bardziej irytować, potem co prawda w warstwie dzwiekowej jest nieco lepiej, ale jednak najgorzej ze wszystkich pozostałych Diablo (no i daleko w tyle za epicką ścieżka dźwiękowa Matta Uelmena). Nie wiem czy to wszystko przez to, że miałem wyjątkowo niskie oczekiwania (no spodziewałem się że będzie to jakaś bezkształtna, generyczna, robiona „na odwal się” kupa jakich wiele na „mobilnie”, która wywalę szybciej niż się instalowała) czy jednak coś w tym Diablo Immortal jest. Anyway… Ktoś gra? Komuś też przypadł ten „diabełek” do gustu?

Łukasz https://www.facebook.com/groups/secretlevel/posts/2571456659656126/

Diablo Immortal – Gameplay (PC)

Diablo Immortal – Opinie

To taka króciutka recenzja okiem starego wygi (podobno najkrótsza w historii brzmiała: wyszedłem po dwóch minutach – ja będę bardziej wylewny). Opieram się na wersji skończonej czyli mobile. Graficznie poziomem rzeczywiście zbliżona do Diablo 3, jednak na ekranie dużo więcej się dzieje. Na początku trudno zresztą to wszystko ogarnąć – są okienka konwersacji, drużyny, zadań, mapki itd. i części z tego nie da sie zamknąć. Gram już kilka godzin i nie mogę narzekać na to, że jest to P2W. Rozwój postaci, jak w D3, czyli wszystkie umiejętności się rozwijają jednocześnie, nie ma nic do wyboru poza tym, ze dobierasz umiejętności „na teraz”. Porównywając mojego barba do reszty postaci muszę przyznać, że jest chyba najmocniejszą klasą w grze.

Michał https://www.facebook.com/groups/secretlevel/posts/2571456659656126/

Diablo Immortal – Bezpłatnie od Blizzarda

Odbierz bezpłatną grę Diablo Immortal w aplikacji Battle.net / Blizzard
https://diabloimmortal.blizzard.com/pl-pl/


Zobacz także: