Wolfenstein: New Order EPIC

Wolfenstein: New Order – Bezpłatnie w EPIC

EPIC w tym tygodniu to jedna, ale solidna pozycja – gra Wolfenstein: New Order do odebrania za darmo. W poprzednim tygodniu był BioShock: The Collection. EPIC: „Wolfenstein®: The New Order wskrzesza serię, która zapoczątkowała gatunek gier first-person. Poznaj alternatywną wersję lat 60-tych i odkryj nieznany świat rządzony przez znajomego wroga, który odwrócił do góry nogami znaną Ci historię.”

Wolfenstein: New Order

EPIC: Weterani ze studia MachineGames, które słynie z tego, że stawia na fabułę, również tym razem stanęli na wysokości zadania. Wolfenstein zachwyca wielowątkową narracją, wartką akcją, przygodą i walką z perspektywy pierwszej osoby. Intensywny, kinowy i doskonale renderowany za pomocą silnika id Tech® 5 firmy id Software Wolfenstein wysyła gracza na osobistą krucjatę po Europie, której celem jest zniszczenie nazistów. Walcz u boku niewielkiej grupy partyzantów, infiltrując pilnie strzeżone obiekty i stawiając czoło zaawansowanym technologicznie legionom nazistów. Przejmij kontrolę nad superbronią, która pozwoliła podbić Ziemię i nie tylko.

Akcja i przygoda

Wolfenstein to zapierające dech w piersiach górskie pościgi, eksploracja podwodnego świata, kontrola nad machinami wojennymi nazistów i wiele więcej. Wszystko razem tworzy ekscytującą mieszankę przygody i akcji.

Fabuła i bohaterowie

Kombinacja wartkiej akcji i porywającej przygody tworzy doskonałą fabułę z wciągającą narracją pełną nietuzinkowych postaci.

Arsenał i ofensywa

Włamuj się do sekretnych ośrodków badawczych i pilnie strzeżonych magazynów z bronią, by ulepszyć swe narzędzia zniszczenia. Doświadcz intensywnej walki z perspektywy pierwszej osoby, stawiając czoło przerośniętym robotom nazistów, superżołnierzom oraz elitarnym oddziałom szturmowym.

Wolfenstein: New Order

Wolfenstein: New Order

Odbierz bezpłatną grę Wolfenstein: New Order w Epic Games Store:
https://store.epicgames.com/pl/p/wolfenstein-the-new-order


Epic Games Store to chyba największy konkurent platformy Steam. Agresywna reklama dzięki udostępnianiu na wyłączność czasową gier wielu producentów zwiększa popularność platformy Epic. Do tego szalone promocje i akcje związane z choćby grudniowym szaleństwem, rozdawanie gier, kuponów, rabaty. Dla graczy to bardzo dobrze – konkurencja powoduje, że dostępność gier po atrakcyjnych cenach a nawet bezpłatnie jest niezwykła. Niespotykana wcześniej. Przed „erą EPIC”.


Zobacz także: