Do jakich prac warto wypożyczyć agregat malarski GRACO KING 70:1

Prace budowlane są niejednokrotnie bardzo trudne i wymagają precyzji. Jednocześnie każdy fachowiec wie, że w tej branży liczy się też czas. Aby dane zlecenie było opłacalne, trzeba zaproponować klientom korzystną cenę, a przy tym samemu wykonać prace szybko, efektywnie i dokładnie. Na pewno warto postawić na agregaty malarskie, którymi można nakładać różne materiały. Ciekawym wyborem jest agregat malarski GRACO KING 70:1. Do jakich prac warto wypożyczyć ten model agregatu?

Agregat malarski GRACO KING 70:1 – doskonałe parametry techniczne gwarantujące precyzję pracy

Niewątpliwie bardzo dobre parametry techniczne ma agregat malarski GRACO KING 70:1. Został wyposażony w niezwykle mocny silnik powietrzny, który wymaga zastosowania kompresora o mocy 1 m3/min. Warto tutaj zwrócić uwagę na niezwykle dobrą wydajność, która wynosi 320 l/minutę. Dzięki temu w niezwykle krótkim czasie można nałożyć naprawdę spore ilości materiału, a przy tym wszystkie prace będą wykonane szybko i z największą precyzją. Kolejnym świetnym parametrem technicznym jest ciśnienie na wyjściu i w tym urządzeniu wynosi ono 500 barów.

Wszystkie elementy tego urządzenia cechuje jakość, ale też maksymalna ergonomia. Dzięki temu agregat malarski GRACO KING 70:1 sprawdzi się w przemyśle, ale też w szeroko rozumianej branży budowlanej. Niewątpliwie należy jeszcze zwrócić uwagę na możliwość korzystania z kilku pistoletów natryskowych. Wynika to z naprawdę dobrej mocy silnika. Jednocześnie nie trzeba obawiać się, że efektywność czy dokładność pracy stanie się przez to mniejsza. Takie urządzenie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy i świetnie pracuje nawet przy bardzo niskich temperaturach. Nawet w przypadku ujemnych temperatur nie trzeba martwić się o zamarzanie silnika. 

Szerokie spektrum zastosowania agregatu malarskiego GRACO KING 70:1

Agregat malarski GRACO KING 70:1 ma naprawdę szerokie spektrum zastosowania i zapewnia przy tym bezpieczeństwo pracownikom. Można wykorzystać go w różnych branżach czy przemyśle. Wszędzie tam, gdzie należy zabezpieczyć powierzchnię przed korodowaniem, ale też stworzyć warstwę ogniochronną. Co ciekawe sprawdzi się nawet podczas budowy mostów, rurociągów czy oczyszczalni. Właśnie do takich prac wynajem agregatu malarskiego będzie dobrym pomysłem.

Za pomocą tego agregatu malarskiego można nakładać różnorodne materiały. Nadaje się do farb krzemianowo-cynkowych, czy też cynkowych. Oczywiście można nakładać również farby epoksydowe czy nawet farby epoksydowe do gruntowania. To obowiązkowy wybór przy nakładaniu farb alkidowych, miniowych, a także alkidowych z pigmentem antykorozyjnym.

Co ciekawe możecie za pomocą tego agregatu malarskiego nie tylko nakładać różnorodne materiały, ale też możecie to robić w trudno dostępnych miejscach czy też w bardziej wymagających warunkach pracy. Na tym jednak jego zalety się nie kończą, bo możecie za jego pomocą wykonać natrysk bitumiczno-epoksydowy, którego cechą charakterystyczną jest duża lepkość i wysokie uziarnienie pigmentu. Sprawdzi się nawet do pokrywania materiałów izolacyjnych, ognioodpornych, czy przeciwporostowych. Nie musicie przy tym stosować żadnych rozpuszczalników. 

Wiele osób zastanawia się, czy inwestycja w agregat malarski jest dobrym wyborem. Musicie wiedzieć, że rzeczywiście takie urządzenie przyspiesza pracę, ale też sprawia, iż jej precyzja będzie na najwyższym poziomie. Nie musicie przy tym kupować agregatu, lecz możecie go po prostu wypożyczyć. To rozwiązanie pozwoli Wam ograniczyć koszty i lepiej je zoptymalizować. W ten sposób możecie zaoferować swoim klientom korzystniejszą cenę Waszych usług.       

Resin Przemysłowe Techniki Lakiernicze
www.resin.pl