Mafia – Bezpłatnie na Steam

Z okazji dwudziestolecia wersja cyfrowa gry Mafia do odebrania za darmo na platformie Steam w dniach od 1 do 5 września 2022 roku. Jest to wersja oryginalna, co warto zaznaczyć, bo jest jeszcze wersja Mafia Definitive Edition, która jest doskonałym (ponoć) remakiem gry Mafia.

Mafia – Dwudziestolecie

Mafia Restore Original Music

Jak to w cyfrowym świecie praw autorskich i licencjonowania muzyki bywa, obecnie oryginalna Mafia dostepna na platformach GOG czy Steam ma pewne braki. Ale szczęśliwie dzięki portalowi NexusMods i znajdującemu się tam modowi Mafia Restore Original Music możemy muzykę odzyskać. „Restore the Original Game Music for Steam and Gog versions. Uncut radio mod for Mafia: the City of Lost Heaven.”

https://www.nexusmods.com/mafia/mods/11

.

Mafia Draw Distance – Widescreen Fix – Cutscene Black Bars Removal

Drugim modem, który rzucił mi się w oczy to Mafia Draw Distance – Widescreen Fix – Cutscene Black Bars Removal – „Mafia Draw Distance & Widescreen Fix is a must have mod for Mafia: the City of Lost Heaven. This increases the game’s draw distance, fixes the aspect ratio so the game is no longer stretched on modern computers, and removes black bars from cutscenes.”. Zamiast rozciągania ekranu na panoramicznych (16:9) monitorach, jakich obecnie jest przewaga mamy prawidłowe proporcje. Postacie są więc chudsze, a okrągłe elementy jak np. prędkościomierz składa się z okręgów a nie owali.

https://www.nexusmods.com/mafia/mods/12

.

Mafia – NexusMods

Pozostałe ulepszenia i modyfikacje gry Mafia na NexusMods:

https://www.nexusmods.com/mafia/mods/

Odbierz bezpłatną (1-5/8/2022) wersję gry na Steam:
https://store.steampowered.com/franchise/mafia


Zobacz także: