Motorola Moto G22 Iceberg Blue Unboxing

Motorola Moto G22 Unboxing i Jakość Zdjęć

Pierwsze wrażenia i rozpakowywanie Motorola Moto G22 w kolorze Iceberg Blue. Smartfon z systemem Android 12. Motorola Moto G22 posiada 4GB pamięci operacyjnej i 64 GB pamięci na aplikacje i pliki. Jest to smartfon Dual Sim (2 x nanoSim) z możliwością dołożenia karty microSD (do 128GB).

Motorola Moto G22 Aparat

Zacznę od tego co mnie w sumie najbardziej interesowało wybierając smartfon Motorola Moto G22 czyli pytanie – jakie robi zdjęcia i filmy. Ten model wyposażony jest w 3 obiektywy: standardowy, szerokokątny oraz macro. Podstawowa aplikacja do zdjęć może wykonywać zdjęcia w formatach 4:3 i 16:9 a także zdjęcia panoramiczne i zdjęcia w trybie portretowym. Do tego dochodzi możliwość nagrywania filmów, z ciekawą opcją timelapse (nagrywany film jest odtwarzany w przyspieszonym 4 razy tempie – i np. z minuty nagrania powstaje timelapse 15 sekundowy). Matryca 50 megapikseli – quadpixel – daje zdjęcia 12,5 megapiksela.

Motorola Moto G22 Zdjęcia Nocne

Nocne zdjęcia – wieczór w Krakowie. Nawet nie trzeba używać trybu nocnego, aby uzyskać w miarę dobre zdjęcia, o ile jesteśmy choć w trochę oświetlonym miejscu. Zobacz galerię:

.

Motorola Moto G22 Zdjęcia Dzienne

Oczywiście aparat Motorola Moto G22 dużo lepiej sprawdza się za dnia. Zobacz galerię:

.

Motorola Moto G22 Timelapse

Timelapse z koncertu w czasie 27 urodzin krakowskiego klubu Jazz Rock Cafe:

Motorola Moto G22 Unboxing

Minimalistyczne pudełko skrywa telefon Motorola Moto G22 z kablem USB, ładowarką, drucikiem do otwierania szufladki na karty SIM i microSD oraz kilka papierków.

Motorola Moto G22

https://www.motorola.com/pl/smartphones-moto-g-22/p

Zobacz także:

Dodaj komentarz