Dywany dla dzieci – Wiosna 2023

Dywany dla dzieci z kolekcji LONDO to kolorowe dywany wykonane w technice Heat-Set Frise. Są wyjątkowo miękkie i gęste, a przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Prezentowane dywany z kolekcji LONDO są wykonane z przędzy polipropylenowej poddanej termicznej stabilizacji, dzięki czemu runo przypomina wełnę. Włókna są miłe w dotyku, a przy tym wytrzymałe i odporne na częste odkurzanie i pranie szamponami do dywanów. Zachowuje przy tym właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się przy użytkowaniu, dobrze izoluje termicznie i akustycznie. Trójwymiarowy wzór powoduje, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i będzie prawdziwą ozdobą pokoju.

Dywan dla dziecka Londo 00005

Jeśli wasze dziecko jest fanem Minecrafta to ten dywan będzie doskonałym wyborem. Na pierwszym planie umieszczono postać charakterystycznego „kubikowego” ludzika z psem. Chłopiec wyprowadza psa na spacer, nad nimi rozciąga się błękitne niebo. W tle widzimy las, ujęty w charakterystyczną dla gry, geometryczną formę. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3286-dywan-dla-dziecka-londo-00005-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 001

Ten dywan to coś dla młodych wielbicieli opowieści o piratach i skarbach. Morskie opowieści o skrzyni skarbów i statkach sunących po morskich falach to doskonała uczta dla wyobraźni malucha. Tło modelu zostało podzielone na kwadraty w odcieniach zieleni i niebieskiego. Na planie pierwszym widzimy trzymasztowy, piracki statek. W górnej części uśmiecha się postać małego pirata – w pasiastej koszulce, pirackiej czapce i z opaską na jednym oku. W dolnym rogu znajduje się natomiast wyspa z nieodłączną wręcz palmą i siedzącą na niej kolorową papugą. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3282-dywan-dla-dziecka-londo-001-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00104

Wasz maluch jest fanem podwodnych opowieści? Ciekawi go życie rybek i ośmiornic? Ten dywan będzie doskonałym wyborem! Cała jego powierzchnia to podmorskie życie – widzimy to zarówno żółwia, jak i ośmiornicę. Nie zabrakło również rekina, rozgwiazdy a nawet orki. Dno zdobią koralowce a w lewym rogu umieszczono skrzynię skarbów niczym z pirackich opowieści. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5605-dywan-dla-dziecka-londo-00104-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00105

Jeśli wasze dziecko jest fanem Minecrafta Ten dywan będzie doskonałym wyborem. Na pierwszym planie umieszczono postać charakterystycznego „kubikowego” ludzika z psem. Chłopiec wyprowadza psa na spacer, nad nimi rozciąga się błękitne niebo. W tle widzimy las, ujęty w charakterystyczną dla gry, geometryczną formę. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5606-dywan-dla-dziecka-londo-00105-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00106

Ten dywan zaprojektowano z myślą dla wszystkich młodych miłośników motoryzacji. Na niebieskim tle znajduje się wyrysowany czarną linia tor wyścigowy – z powodzeniem może on służyć do wyścigu autkami. W dolnym rogu natomiast znajduje się postać z kultowej animacji „Auta”. Zygzak już czeka na odpalenie silnika i zabawę! Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5607-dywan-dla-dziecka-londo-00106-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00107

W naszych kolekcjach nie zapominamy również o fanach piłki nożnej. Ten dywan to gotowe boisko do gry w piłkę. Soczyście zielona murawa oraz dwie bramki w odcieniach szarości plus dziecięca wyobraźnia to wszystko, co potrzeba do dobrej zabawy! Model obramowano niebieskim paskiem, doskonale komponującym się z zielenią i szarością. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5608-dywan-dla-dziecka-londo-00107-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00108

Wasza pociecha lubi bawić się samochodzikami i figurkami? Ten dywan z pewnością jej się spodoba. Na dywan naniesiono plan miasteczka wraz z przechodzącą drogą. Mamy więc i domki i drzewka a nawet tory kolejowe i jadący nimi pociąg. Model ten jest wręcz idealny do długich i kreatywnych zabaw. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5609-dywan-dla-dziecka-londo-00108-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00111

Kiedy wasza pociecha kocha zwierzęta z pewnością pokój wygląda niczym mini-ZOO. Pluszowe pieski, kotki i słoniki zajmują półki i podłogę. Czemu więc miało by ich nie być na dywanie. A jeśli tak – Ten dywan będzie doskonałym wyborem. Na szare tło naniesiono wesołe postacie zwierzątek. Mają one formę bajkowych postaci – stąd tez ich kolory. Zielony słonik trzyma w trąbie balon a niebieska małpka – różową parasolkę. Oprócz tej dwójki jest jeszcze foczka, tygrys i niedźwiadek. Krótsze boki dywanu ozdabia wzór w formie kolorowych kuleczek. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5610-dywan-dla-dziecka-londo-00111-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00113

Czy wasza pociecha pasjonuje się dinozaurami? Ten dywan z pewnością przypadnie jej do gustu. Na czarnym tle naniesione zostały postacie pradawnych jaszczurów w pomarańczowych i czerwonych kolorach. Ciemne tło doskonale wydobywa i podkreśla ich sylwetki. Zwierzęta otoczone są roślinnością – głównie paprociami. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5611-dywan-dla-dziecka-londo-00113-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00114

Ten dywan to powiew radości i wiosny w pokoju. Na niebieskim tle umieszczono kolorowe motyle. Ich skrzydła utrzymane są w palecie pomarańczy i róży, zieleni i bieli. Warto dodać, że wzór przypomina ażur – pozostają wolne fragmenty przez które przenika niebieskie tło. Całość tworzy niezwykle ciekawą i dekoracyjną kompozycję. Pomiędzy motylami umieszczone są również motywy florystyczne – delikatnych kwiatów i listków. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5612-dywan-dla-dziecka-londo-00114-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00114

Ten dywan to powiew radości i wiosny w pokoju. Na jasnozielonym tle umieszczono kolorowe motyle. Ich skrzydła utrzymane są w palecie pomarańczy i róży, niebieskiego bieli. Warto dodać, że wzór przypomina ażur – pozostają wolne fragmenty przez które przenika zieleń tła. Całość tworzy niezwykle ciekawą i dekoracyjną kompozycję. Pomiędzy motylami umieszczone są również motywy florystyczne – delikatnych kwiatów i listków. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5613-dywan-dla-dziecka-londo-00114-dp-.html

Dywan dla dziecka Londo 00114

Ten dywan to powiew radości i wiosny w pokoju. Na szarym tle umieszczono kolorowe motyle. Ich skrzydła utrzymane są w palecie pomarańczy i róży, czerwieni bieli. Warto dodać, że wzór przypomina ażur – pozostają wolne fragmenty przez które przenika szarość tła. Całość tworzy niezwykle ciekawą i dekoracyjną kompozycję. Pomiędzy motylami umieszczone są również motywy florystyczne – delikatnych kwiatów i listków. Trójwymiarowy wzór sprawia, że dywan wygląda jeszcze bardziej dekoracyjnie i stanowi ciekawą ozdobę pokoju dziecka.

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5614-dywan-dla-dziecka-londo-00114-dp-.html

Zobacz także:

.

Wybierz dywan dla siebie!

Sprawdź tysiące wzorów dywanów małych i dużych. Wszystkie dywany prezentowane w ofercie sklepu są dostępne od ręki – wysyłamy je w 24 godziny od złożenia zamówienia. Dostawa jest bezpłatna – zero złotych! A możesz też otrzymać dywanik gratis (do zamówień powyżej 200 zł). Odwiedź już teraz sklep Dywany-Chodniki.com i wybierz swój nowy dywan.


Dodaj komentarz