22. Wielka Parada Smoków w Krakowie (2023) – zobacz jak wyglądały smoki

Krakowska coroczna smocza parada to niedzielny przemarsz całej plejady smoków. W tym roku na Rynku Głównym dużo się działo i Smoki czekały, aż inni spacerowicze opuszczą Rynek. W końcu smoki ruszyły i przemaszerowały ulicą Grodzką aż do Rynku. Jeszcze rundka wokół i docierały do konkursowej sceny… Smoki małe, duże, malutkie, wielgachne, malutkie, różowe…

22. Wielka Parada Smoków w Krakowie – zdjęcia

Odwiedź także https://www.facebook.com/forum.krakow

22. Wielka Parada Smoków w Krakowie

W tym roku (2023), na Rynku Głównym, panowało wyjątkowe poruszenie i rozgardiasz. Smoki nie mogły doczekać się, aż inni spacerowicze opuszczą plac by w końcu ruszyć w swoją barwną paradę. Trzeba było trochę poczekać, ale w końcu nadeszła chwila, kiedy smoki mogły rozpocząć przemarsz ulicą Grodzką.

Wielkie smoki, małe smoki, malutkie smoczki – wszystkie wzięły udział w paradzie, tworząc niesamowity widok. Ich ruchy były wspaniałe i pełne gracji, a publiczność nie mogła oderwać wzroku od tych urokliwych stworzeń. Kolorowe skrzydła smoków unosiły się w powietrzu, tworząc niezwykłe widowisko.

Wśród przemierzających Rynkiem smoków można było znaleźć smocze kreatury w różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre smoki były wielkie i majestatyczne, podczas gdy inne były malutkie i urocze. Były również smoki różowego koloru, które przyciągały spojrzenia swoją delikatnością.

Wielka Parada Smoków w Krakowie to nie tylko atrakcja dla najmłodszych, ale także świetna okazja do przekonania się, jak różnorodne i kolorowe mogą być kreatury związane z legendami i mitologią. Wielki przemarsz tych magicznych istot na ulicach Krakowa to wyjątkowy spektakl, który warto zobaczyć i przeżyć.


Wielka Parada Smoków / Great Dragons Parade

Dołącz do Smoków na Facebooku https://www.facebook.com/dragonsparade

Wielka Parada Smoków

Inne wpisy dotyczące tego wydarzenia znajdziesz pod tagiem: https://katalog.krakow.pl/tag/smoki a inne fotogalerie i video relacje znajdziesz także tutaj: https://www.facebook.com/forum.krakow

Zobacz poprzednie relacje