Domek w Puszczy Noteckiej czeka na Ciebie! Zaplanuj odpoczynek już teraz

Odpocznij od codziennego zgiełku. Las. Jezioro. Spokojne miejsce. Cały domek dla Ciebie! Odpoczniesz. Naładujesz bateryjki.

Uroczy domek w sercu Puszczy Noteckiej

Zapraszamy do wynajęcia uroczego domku w sercu Puszczy Noteckiej! To idealne miejsce dla rodzin spragnionych natury. Nasz domek znajduje się w malowniczej wsi Biała, w północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego, nad jeziorem Białym.

Las. Jezioro. Cisza. Spokój.

Przytulny domek otacza przepiękny las, w którym możesz spacerować i cieszyć się świeżym powietrzem. Jeśli masz ochotę na aktywność, dostępna jest wypożyczalnia rowerów, dzięki czemu możesz zwiedzać okolicę. Jezioro Białe to doskonałe miejsce do pływania, wędkowania i relaksowania się na plaży.

Komfortowy odpoczynek – tak jak lubisz

Nasz domek jest w pełni wyposażony, aby zapewnić Ci komfort i przyjemny pobyt. Oferuje przytulny salon, w pełni wyposażoną kuchnię i atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw. To idealne miejsce, aby oderwać się od codzienności i spędzić czas z bliskimi w pięknej scenerii natury.

Domek w Puszczy Noteckiej czeka na Ciebie!

Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę! Wynajmując nasz domek, zyskasz niezapomniane wspomnienia i chwile pełne spokoju w sercu Puszczy Noteckiej. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj magiczny pobyt już dziś!

Odpocznij od codziennego zgiełku

Las. Jezioro. Spokojne miejsce. Cały domek dla Ciebie!

Zadzwoń: +48 509 608 613

Odwiedź stronę Domku w Puszczy Noteckiej: https://www.twojapuszcza.pl