Bellissima Casa Interior and Living czyli jeśli kochasz piękno to nie możesz przeoczyć tych pięknych rzeczy!

Wywiad z właścicielką sklepu wnętrzarskiego Bellissima Casa Interior and Living, który narodził się z pasji do wnętrz i piękna. Znajdziecie tam designerskie komody, konsole, stylowe lampy, nowoczesne zegary, oryginalne obrazy czy dekoracje do salonu i wiele więcej.

Redakcja: Witajcie! Dzisiaj mam przyjemność rozmawiać z właścicielką sklepu wnętrzarskiego Bellissima Casa Interior and Living. Dzień dobry Agnieszko, jak się masz?

Agnieszka BC: Dzień dobry! Dziękuję, mam się świetnie. Witaj w naszym sklepie.

Redakcja: Chciałabym dowiedzieć się nieco więcej o Twoim sklepie z meblami i dekoracjami do wnętrz. Jak powstał pomysł na założenie Bellissima Casa?

Agnieszka BC: Pomysł na założenie sklepu narodził się z mojej pasji do wnętrz i piękna. Od zawsze interesowałam się projektowaniem i aranżacją wnętrz, więc postanowiłam podzielić się tą pasją z innymi. Chciałam stworzyć miejsce, w którym klienci mogliby znaleźć unikalne i piękne elementy dekoracyjne do swoich domów.

Redakcja: Brzmi fascynująco! Jakie są główne wartości i filozofia, które przyświecają Twojemu sklepowi?

Agnieszka BC: Nasza główna wartość to wysoka jakość produktów, które oferujemy. Dążymy do tego, aby każdy przedmiot w naszym sklepie był starannie wyselekcjonowany i wykonany z dbałością o detale. Nasza filozofia polega na inspiracji i tworzeniu wnętrz, które odzwierciedlają indywidualność naszych klientów. Chcemy, aby każdy, kto odwiedza Bellissima Casa , mógł znaleźć coś wyjątkowego, co pozwoli mu stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze.

Redakcja: Jakie rodzaje produktów oferuje Twój sklep? Czy możesz podać jakieś przykłady?

Agnieszka BC: Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów do wyposażenia wnętrz, dodatków i dekoracji do domu. Mamy różnorodne meble, oświetlenie, tekstylia, dekoracje ścienne, lustra, zegary i wiele innych. Staramy się mieć w naszym asortymencie produkty różnych stylów i trendów, aby sprostać różnorodnym gustom naszych klientów. Inspirujemy się stylami Hamptons, New York, Modern Classic, ale także glamour, boho czy industrialnym. Możemy zaproponować piękne designerskie komody, konsole, stylowe lampy, nowoczesne zegary, oryginalne obrazy czy dekoracje do salonu. Sprowadzamy także artykuły na zamówienie naszych klientów.

Redakcja: Co zatem wyróżnia Bellissima Casa spośród innych sklepów wnętrzarskich?

Agnieszka BC: Myślę, że wyróżnia nas połączenie unikalnych i wyjątkowych produktów, wysokiej jakości obsługi klienta i inspirującej atmosfery. Staramy się tworzyć przyjazne środowisko, gdzie nasi klienci mogą czuć się swobodnie i skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie aranżacji wnętrz. Ponadto regularnie wprowadzamy nowości do naszego asortymentu, aby nasi klienci zawsze mieli dostęp do najnowszych trendów i inspiracji.

Redakcja: Czy macie jakieś plany na przyszłość? Może rozszerzanie działalności lub wprowadzanie nowych usług? A może otwarcie sklepu stacjonarnego?

Agnieszka BC: Oczywiście! Chcielibyśmy rozwijać się i być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się rynkiem wnętrzarskim. Naszym marzeniem jest otworzenie w Łomiankach sklepu stacjonarnego, tzw. showroomu. Chcemy spotykać się naszymi klientami na żywo, prezentować nowe kolekcje mebli i dekoracji. Planujemy rozszerzenie naszego sklepu o nowe marki, które będą odpowiadać na różnorodne potrzeby naszych klientów. Rozważamy wprowadzenie usług projektowania wnętrz, aby jeszcze bardziej wesprzeć naszych klientów w tworzeniu pięknych przestrzeni.

Redakcja: To brzmi ekscytująco! Czy chciałabyś przekazać coś przekazać naszym czytelnikom i swoim klientom?

Agnieszka BC: Chciałabym podziękować wszystkim naszym klientom za ich wsparcie i zaufanie. To dla nas ogromne wyróżnienie móc pomagać w tworzeniu pięknych przestrzeni. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Jesteśmy stale do Waszej dyspozycji i razem z Wami chcemy tworzyć piękne wnętrza.

Redakcja: Dziękuję za rozmowę! Powodzenia z dalszym rozwojem sklepu i pasji.

Agnieszka BC: Dziękuję za miłe spotkanie i zapraszam wszystkich do Bellissima Casa Interior and Living!

Zobacz asortyment sklepu Bellissima Casa Interior and Living

Odwiedź adres: https://bellissimacasa.pl