Łóżko bramka to wygodne i funkcjonalne a zarazem innowacyjne łóżko dla dziecka – prawdziwego fana piłki nożnej

Z coraz bardziej rosnącą popularnością Roberta Lewandowskiego, ale także inny polskich piłkarzy tj. Wojciecha Szczęsnego, czy Piotra Zielińskiego coraz większe grono najmłodszych próbuje iść w ich ślady.

Powstaje coraz więcej klubów piłkarskich dla najmłodszych, ale oprócz tego powstaje cała otoczka małego sportowca, który w pewnym momencie nie widzi świata poza piłka nożna. Zapalonymi adeptowi nie wystarczy koszulka jego ulubieńca, szalik klubowy, czy najnowsze buty. Tutaj z odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku przychodzi firma Paco Design Łóżko Bramka

Start up, który specjalizuje się w produkcji mebli dla dzieci.

Flagowym produktem firmy jest łóżko bramka – wygodne, funkcjonalne i zarazem innowacyjne w wyglądzie łóżko dla dziecka. Takie łóżko to marzenie niemal każdego młodego „Lewandowskiego”, czy „Szczęsnego”.

Każde łóżko jest wykonane z prawdziwego drewna i liny bawełnianej. Jako jedyny na rynku model z dodatkowymi szczebelkami oraz gruszką bokserską sprawia, iż jest to łóżko od lidera na rynku pod względem innowacyjności oraz jakości mebli.

Łóżko bramka piłkarska to obowiązkowa pozycja dla młodego piłkarza, który swoje życie podporządkowuje swoim marzeniom. Każdy rodzic wie, że za niemal wszelką cenę trzeba dziecko wspierać w tym, a na pewno odniesie sukces.

Firma Paco Design Łóżko Bramka stara się w tym pomóc prezentując przeznaczone dla dziecka łóżko – wygodne, funkcjonalne i zarazem innowacyjne. To gratka dla prawdziwego fana piłki nożnej! Niech sport będzie z Wami! 🙂