Bossanova Sonno PLUS to elegancka kolekcja puchowych kołder i poduszek wypełnionych w 80% naturalnym puchem gęsim

Kołdry Bossanova Sonno PLUS mają budowę kasetonową. Wypełnienie kołder stanowi w 80% puch gęsi zamknięty w 100% bawełnie wysokiej jakości. Sprężystość 650 cu.in. Kołdry można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni C albo czyścić w profesjonalnej pralni. Kołdy Bossanova Sonno PLUS całoroczne i zimowe dostępne są w rozmiarach 140x200cm, 160x200cm i 220x200cm.

Puchowe kołdry i poduszki są uważane za luksusowe wyposażenie sypialni i są znane z zapewniania doskonałego komfortu snu. Puch naturalny, używany do wypełnienia tych produktów, ma wiele cech, które przyczyniają się do uczucia miękkości, lekkości i przytulności.

Miękkość i lekkość

Puch naturalny jest niezwykle miękki i delikatny, co daje poczucie luksusu podczas snu. Kołdry i poduszki puchowe są niezwykle lekkie, co daje uczucie niemal unoszenia się w powietrzu.

Doskonała termoregulacja

Puch ma właściwości termoregulacyjne, co oznacza, że może dostosowywać się do temperatury ciała i otoczenia. Puch naturalny ma zdolność do utrzymania odpowiedniej temperatury wokół ciała, co przyczynia się do komfortu podczas snu.

Doskonałe dopasowanie do ciała

Poduszki puchowe mają tendencję do dopasowywania się do kształtu ciała, co zapewnia równomierne podparcie i ułatwia utrzymanie prawidłowej postawy podczas snu. To może pomóc w redukcji napięcia mięśniowego i zapobieganiu bólowi pleców.

Dobra cyrkulacja powietrza

Puch naturalny ma właściwości oddychające, co pomaga w utrzymaniu dobrego przepływu powietrza wokół ciała podczas snu. To jest szczególnie ważne dla osób, które mogą się pocić w nocy, ponieważ puch pomaga w odprowadzaniu wilgoci.

Kołdry i poduszki puchowe są często uważane za wyznacznik doskonałego komfortu snu ze względu na ich miękkość, lekkość, doskonałą termoregulację i zdolność do dopasowania się do ciała. Jednak należy wybrać odpowiedni rodzaj wypełnienia, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby zdrowotne.

Kolekcja Bossanova Sonno PLUS

Ponadczasowy charakter wyrobów podkreśla biel bawełnianej tkaniny, która otula delikatny puch. Kolekcja składa się z trzykomorowych wygodnych poduszek oraz równomiernie wypełnionych i okazale się prezentujących kołder o budowie kasetonowej.

Moc Zdrowego Snu

Dołącz na Facebooku: https://www.facebook.com/moc.zdrowego.snu