Dni Zdrowego Snu z SENPO

Dni Zdrowego Snu z SENPO w Krakowie to cykliczne spotkania z fizjoterapeutą, który doradza w kwestiach związanych ze zdrowym snem oraz pomaga przy wyborze odpowiedniego materaca i poduszki.

Tej jesieni Dni Zdrowego Snu odbędą się w dniach 26-27 października 2019.

Dni Zdrowego Snu to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w tradycję firmy SENPO. I tak jak poprzednio będzie w nim także uczestniczył wysoko wykwalifikowany fizjoterapeuta, który przeprowadzi z każdym zainteresowanym, osobiste szkolenie w zakresie zdrowego snu i podniesienia komfortu życia.

Zapraszamy wszystkich, którzy wiedzą jak ważny w życiu jest wysoki komfort snu. Zapraszamy również – a może przede wszystkim – tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą.

Spotkanie i rozmowa ze specjalistą z pewnością pomoże określić indywidualne potrzeby w tym zakresie oraz pozwoli nakreślić plan długofalowego działania na rzecz osiągnięcia harmonii między snem a jawą.

Przy pomocy fizjoterapeuty każdy będzie mógł dobrać materac dla siebie. Bo zdrowy sen to zdrowe życie.

Na spotkanie z fizjoterapeutą zaprasza

SENPO Łóżka i Materace
Salon firmowy w Krakowie
Centrum Dolomitex
ul. Zakopiańska 56

Dni Zdrowego Snu odbędą się
w dniach 26-27 października 2019

Ponadto spotkania z fizjoterapeutą odbędą się w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Olsztynie, Zielonej Górze i Gdańsku – kliknij tutaj i sprawdź szczegóły.