Jaworowski – Ginekologia i Położnictwo

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy zapewnia profesjonalną opiekę nad kobietą i jej zdrowiem w każdym etapie jej życia. Począwszy od leczenia zaburzeń wieku rozwojowego, poprzez profilaktyczną diagnostykę w kierunku chorób nowotworowych, leczenie schorzeń narządu rodnego aż do problemów związanych z przekwitaniem. Świadczymy również fachową opiekę nad kobietą ciężarną i jej dzieckiem. Począwszy od testów ciążowych, monitorowanie przebiegu ciąży fizjologicznej jak i powikłanej, aż do przygotowania do porodu.

Gabinet w Krakowie

Dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski to ginekolog-położnik, specjalista II stopnia. Jest asystentem (nauczycielem akademickim) w Klinice Położnictwa i Perinatologii Katedry Ginekologii i Położnictwa Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Naukowe osiągnięcia są związane z badaniami dotyczącymi patologii ciąży. Zainteresowania naukowe obejmują w szczególności zagadnienia dotyczące opieki okołoporodowej, powikłań po cięciu cesarskim oraz psychologicznych aspektów związanych z ciążą. Prowadzone badania naukowe z zakresu położnictwa i patologii ciąży zaowocowały rozprawą doktorską z tego zakresu i po jej obronie nadaniem przez Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego tytułu doktora nauk medycznych.

Lek. med. Andrzej Jaworowski

Lek. med. Andrzej Jaworowski to ginekolog-położnik, specjalista II stopnia z wieloletnim doświadczeniem. Posiada rekomendację Szpitala Ujastek:

Szpital UJASTEK rekomenduje dr Andrzeja Jaworowskiego – ginekologia i położnika. Dr Jaworowski jest wieloletnim współpracownikiem Szpitala a obecnie jest zastępcą ordynatora. (…) Rekomendowani przez Szpital UJASTEK lekarze są godnymi zaufania specjalistami z wieloletnią praktyką zawodową oraz szeroką wiedzą lekarską.

Jaworowski – Ginekologia i Położnictwo
www.ginekologjaworowski.pl