Przyłbice i maski ochronne RESIN

Firma RESIN to polski producent odzieży ochronnej i BHP. Oferuje wysokiej jakości przyłbice ochronne i maski ochronne bawełniane lub fizelinowe.

Maski ochronne

Maseczki ochronne oferowane do sprzedaży przez firmę RESIN chronią układ oddechowy przed różnego typu zanieczyszczeniami, zmniejszają ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusów i chorób zakaźnych przenoszonych drogą kropelkową.

Zmów maski ochronne.

Maseczki ochronne są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które umożliwiają swobodne oddychanie. Dzięki elastycznym surowcom maski dobrze dopasowują się do twarzy. Maseczki ochronne zostały wyprodukowane w Polsce w firmie RESIN.

W ofercie:

  • Maska ochronna RESIN – bawełniana, na gumce, wielokrotnego użytku.
  • Maska ochronna RESIN – bawełniana, z troczkami, wielokrotnego użytku.
  • Maska ochronna RESIN – flizelinowa, na gumce.

Przyłbice ochronne

Przyłbica ochronna RESIN – przezroczysta maska ochronna. Skuteczna i łatwa w użyciu osłona na twarz, pozwalająca na zmniejszenie ryzyka kontaktu z wirusami, zarazkami lub bakteriami. Skutecznie chroni usta, oczy i nos. Maska składa się z przezroczystej przyłbicy z tworzywa sztucznego oraz gumy dopasowującej się do kształtu głowy.

Zamów przyłbice ochronne.

Przyłbica ochronna jest wygodna, lekka i wielokrotnego użytku. Sprawdzi się w użytkowaniu w życiu codziennym, jak i wśród pracowników sklepów i innych firm, zapewniając im dodatkową ochronę.

Zobacz ofertę masek i przyłbic ochronnych na stronie www.resinbhp.pl