Dodaj wpis do Katalogu – bezpłatnie

[[ Promocja zakończyła się w dniu 30 listopada 2021 ]] Dodaj BEZPŁATNIE wpis reklamowo-pozycjonujący do Katalogu Kraków – akcja przedłużona do 30 listopada 2021! Portal Katalog Kraków prezentuje szeroką gamę informacji oraz ofert usług i produktów nie tylko z Krakowa i Małopolski ale z całej Polski.

Obecnie wspieramy firmy w czasach pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 oferując możliwość bezpłatnego zamieszczenia reklamy na Portalu a następnie także na portalu Facebook – na fanpage Katalog Kraków oraz na kilku innych (jeśli wpis będzie tematycznie zbieżny).

Zgłoszenia na bezpłatne umieszczenie wpisów do Katalogu Kraków przyjmujemy do 30 kwietnia 2020 17 maja 2020 30 czerwca 2020 31 sierpnia 2020 31 grudnia 2020 do 30 listopada 2021!

Jak dodać wpis?

Krok pierwszy:

  • Przygotuj grafikę/zdjęcie w proporcjach 3:2 (sugerowane rozmiary 1500x1000px JPG), które będzie okładką do artykułu.
  • Przygotuj treść oferty/artykułu/wpisu, zamieść w nim link do swojej strony WWW.

Nie wiesz jak to zrobić? Zobacz przykładowy wpis drukarni albo przykładowy wpis sklepu z komputerami PC.

Krok drugi:

Co dalej?

Otrzymane materiały trafią do naszego zespołu redakcyjnego w celu korekty i redakcji. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub uwag – skontaktujemy się drogą elektroniczną. Poinformujemy też o umieszczeniu wpisu.

Masz pytania? Napisz do nas przez formularz Kontakt lub na podany powyżej adres-e-mail.

Informacje dodatkowe

Dbając o wysokie standardy oraz przydatność publikowanych treści dla odbiorców odwiedzających Katalog Kraków artykuł sponsorowany powinien spełniać odpowiednie wymagania co do jakości merytorycznej i wizualnej. Artykuły nie spełniające wymagań redakcji Portalu mogą zostać odrzucone i nie zostaną przyjęte do publikacji.

Oferujemy zamieszczanie na portalu Katalog Kraków materiałów reklamowych w formie artykułów sponsorowanych. Każdy umieszczony artykuł sponsorowany jest oznaczony jako oferta.

Bezpłatna Reklama Oferta Dla Firm